Girtų lietuvių drama Lenkijoje: į restoraną skubėjo policija – atimti vaikai, laukia teismas

Savaitės pradžioje Lenkijos Sopoto kurortiniame mieste įvyko incidentas. Lenkijos pareigūnai gavo žinią, kad restorane yra apsvaigusių žmonių grupė – du vyrai ir moteris bei su jais esantys du mažamečiai vaikai. Jie buvo iš Lietuvos. Vaikai buvo atimti ir dabar laukiama teismo sprendimo.

Pirmadienį apie 15 val. Sopoto policininkai gavo pranešimą, kad viename miesto centro restoranų yra du neblaivūs vyrai ir moteris su dviem mažamečiais vaikais. Į įvykio vietą nedelsiant atskubėjo policija.

Apie tai policijai pranešė restorano darbuotoja. Ji pranešė, kad dar prieš įeinant į restoraną suaugusieji kalbėjo nerišliai, sunkiai vaikščiojo ir buvo problemų dėl vaikų priežiūros, todėl nedelsiant buvo iškviestos tarnybos.

Atvykę pareigūnai nustatė, kad suaugusieji yra trys Lietuvos piliečiai – 43 metų vaikų motina, 49 metų vaikų dėdė ir 52 metų moters gyvenimo draugas. Kartu buvo 6 ir 7 metų vaikai.

Pareigūnai iškart pajuto nuo moters ir vyrų sklindantį stiprų alkoholio kvapą ir patikrino jų blaivumą. Vaikų mama įpūtė 1,1 promilės alkoholio, jos draugas – daugiau kaip 3 promiles, o dėdė daugiau kaip 2 promiles. Pokalbyje jie policininkams prisipažino, kad alkoholį vartojo nuo pat ryto, bet tame nematė nieko blogo ir, nors ir vartoja alkoholį, teigė, kad dar gali prižiūrėti vaikus.

6 ir 7 metų vaikai buvo nugabenti į Sopoto globos namus. Pareigūnai toliau aiškinasi situacijos detales, o moteriai teks stoti prieš Sopoto šeimos teismą.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer