Gydytoja įspėja nesišlapinti duše: gali baigtis liūdnai

Gydytoja Alicia Jeffrey-Thomas, fizioterapeutė, atskleidė tikrąsias priežastis, kodėl moterys neturėtų šlapintis duše. Ir to priežastis toli gražu nėra tai, kad toks veiksmas kelia šleikštulį.

Gydytoja A. Jeffrey-Thomas dažnai kelia turinį į „TikTok“, o jos įrašai sulaukia tūkstančių peržiūrų. Vienas populiariausių jos vaizdo įrašų peržiūrėtas daugiau nei 33 tūkst. kartų ir jis yra apie tai, kodėl moterys neturėtų šlapintis duše.

Šlapinantis duše formuojasi netinkami įpročiai

Trumpame vaizdo įraše gydytoja sako, kad moterims šlapintis duše nėra gera idėja, nes kiekvieną kartą, kai tai darote (arba šlapinatės atsukę čiaupą), jūsų smegenys pradeda šlapinimąsi asocijuoti su tekančio vandens garsu.

Taigi, iš esmės, ji sako, kad jei dažnai šlapinsitės duše, ilgainiui tekančio vandens garsas gali sukelti norą šlapinti. Tai nėra gerai, nes vėliau galite staiga užsinorėti šlapintis netikėčiausiu metu, pavyzdžiui, plaunant indus ar laistant augalus.

Ji taip pat pridūrė, kad šlapintis duše nepatartina dar ir todėl, kad šlapinantis duše poza yra netinkama, rašoma dailystar.co.uk.

Vaizdo įraše ji sakė: „Noriu atkreipti dėmesį į du dalykus. Yra šlapimo pūslės sveikatos perspektyva ir dubens dugno perspektyva. Greičiausiai, visi žinote apie Pavlovo eksperimentą su šunimis?

Jis paskambina varpu kiekvieną kartą, kai šunims duoda maisto, todėl galiausiai šunys pradeda sieti varpo garsą su maistu ir atlekia suskambus varpui, net jei ten nėra maisto.

Jei šlapinatės duše arba atsukate čiaupą, kol šlapinatės, smegenyse sukuriate asociaciją tarp tekančio vandens garso ir šlapinimosi.“

Įraše Alicia sakė, kad tai potencialiai ateityje gali sukelti „šlapimo nelaikymo problemų“, kai išgirsite tekančio vandens garsą bet kur, nebūtinai duše.

Taip pat yra žinoma, kad moterys tiesiog nėra sutvertos šlapinimuisi atsistojus. Kai šlapinatės atsistoję, dubens dugnas negali atsipalaiduoti, todėl galite nepajėgti efektyviai ištuštinti šlapimo pūslės.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer