Į ES šalį pabandęs patekti rusas liko nieko nepešęs ir gavo žeminantį įrašą pase

Rusas Igoris Zabotinas, jau 7 metus gyvenantis Ukrainoje, pasijuto lyg atsidūręs filme „Terminalas“. Pabandęs išvykti į Rumuniją jis iš pradžių liko „pakibęs tarp dviejų valstybių“, o vėliau ir išvis buvo ne tik neįleistas į ES šalį, bet dar ir gavo spaudą savo pase, kuriame parašyta „Rusų karo laive, eik na****“.

Savo „Facebook“ paskyroje pasidalinęs istorija apie bandymą iš Ukrainos išvykti į Rumuniją rusas pažymėjo, kad pretenzijų niekam neturi – supranta, kad ukrainiečių tauta dabar išgyvena itin sunkų laikotarpį.

„Kiekvienas išvydęs mano pasą pasakoja istorijas, susijusias su šiuo karu, arba savo, arba artimų jiems žmonių. Su visomis smulkmenomis, kad aš savo „tautiečiams“ praneščiau“, – rašo savo verslą Ukrainoje vystantis ir anksčiau žurnalistu Rusijoje dirbęs I. Zabotinas.

Ukrainoje 7 metus gyvenęs ir ten laikino pragyvenimo leidimą turintis rusas tikino pagal galiojančią tvarką galintis išvykti iš šalies į Rumuniją, tačiau pasienyje jo nepraleido. Naktį jis buvo paliktas neutralioje teritorijoje, nes grįžti atgal taip pat negalėjo – įsigaliojo komendanto valanda. Jau kitą dieną rumunai galutinai jį išvarė atgal, o ukrainiečiai dar ir „padailino“ ruso pasą įspaudu „Rusų karo laive, eik na****“.

I. Zabotinas savo „Facebook“ paskyroje dar balandžio mėnesį išsamiai paaiškino savo sprendimą palikti Ukrainą ir grįžti į tėvynę. Pats pripažino, kad dabar rusui likti Ukrainoje yra neįmanoma ir vienintelė išeitis – palikti šalį.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer