Į paskutinę kelionę išlydėta nuo klastingos ligos mirusi Ukrainos aktorė

Kijeve vyksta atsisveikinimas su ukrainiečių aktore ir laidų vedėja Ruslana Pysanka.

Už R.Pysankos portreto stovi Ruslanos Pysankos pelenai, kuriuos į Kijevą atvežė aktorės vyras Igoris Isakovas.

Šalia Ruslanos nuotraukos – jos mamos Dinos Vasiljevnos nuotrauka, su kuria taip pat nuspręsta atsisveikinti. Jų atvaizdai buvo patalpinti šalia mozaikinių ikonų.

Atsisveikinimas su Ruslana Pysanka Kijeve / Nuotrauka: Ukrainos žiniasklaida

Tiesa, tai antroji atsisveikinimo ceremonija. Rugpjūčio 2 d. šeima išlydėjo aktorę Vokietijoje. Kaip žinia, būtent Vokietijoje žvaigždė praleido paskutines dienas. Prasidėjus Rusijos karui Ukrainoje, R. Pysanka išvyko į Vokietiją, kur buvo gydoma nuo vėžio.

Mirusios garsios ukrainietės aktorės ir televizijos laidų vedėjos Ruslanos Pysankos draugas, aktorius Vladislavas Gorjanskis papasakojo apie jos būklę prieš mirtį ir ligą, nusinešusią jos gyvybę.

Pirmieji sunkios ligos simptomai pasireiškė dar žiemą. Tuo metu aktorė scenoje prarado sąmonę. Išsamią informaciją apie aktorės mirtį jis pateikė komentare portalui vesti.ua.

Buvo išsekusi nuo darbo

Anot jo, Ruslana per daug alino save, nes dirbo teatre ir grįžo į televiziją. Be įtempto darbo grafiko, aktorę sukrėtė ir prieš mėnesį mirusios motinos mirtis.

„Daug kartų jai sakiau – tu taip sunkiai dirbi, daugiau ilsėkis, rask laiko. Tačiau ji yra tokia darboholikė, kad poilsis jai nebuvo įprasta būsena. Tačiau ji turėjo sustoti.

Ji daug ką užsikrovė ant savęs. Be to, pastaruoju metu ji grįžo į televiziją. Taip pat ji buvo išvykusi į gastroles, o jos motina labai sirgo.

Prieš mėnesį mirė Ruslanos mama ir ši mirtis ją labai paveikė. Todėl viskas susikaupė ir baigėsi liūdnu finalu“, – sakė Vladislavas.

Mirė ukrainiečių aktorė Ruslana Pysanka (nuotr. Twitter)

 

Gorjanskis pasakojo, kad dieną prieš tai Ruslana išvyko į Vokietiją, tikėdamasi, kad gydytojai jai padės. Dar visai neseniai Pysanka buvo kupina tikėjimo išgijimu, o anądien, kalbėdama telefonu su savo drauge, ji buvo linksma. Vokietijoje jai buvo atlikta operacija ir jos būklė gerėjo, tačiau liepos 19 d. naktį ji staiga susirgo, rašoma unian.net.

Gorskis pridūrė, kad blogėjančią Pysankos būklę buvo galima pastebėti dar žiemą. Tuo metu aktorė per spektaklį „Odesa-Mama traukinys“ apalpo, nukrito ir susilaužė koją.

„Požymių buvo ir anksčiau, tik mes nesupratome arba nenorėjome suprasti. Paskutinį kartą scenoje ji buvo alpusi ir tuo pat metu susilaužiusi koją.

Tai turėjo būti signalas, kad vis dėlto kažkas čia negerai. Prieš tai jai buvo nutikęs incidentas scenoje, kai ji prarado sąmonę. Tai turėjo būti simptomai“, – pridūrė Gorjanskis.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer