Inga Stumbrienė – apie santykius su paaugle dukra bei jų panašumus: vieną savybę perėmė iš mamos

Ingos ir Aivaro Stumbrų dukrai Estelai gegužės 23-iąją sukako 16 metų. Moteris pasakojo, jog auginant paauglę būna visko, tačiau svarbiausia yra kalbėtis ir išsiaiškinti visus nesutarimus.

Naujienų portalui tv3.lt I. Stumbrienė atvirai prabilo apie dukrą, jos charakterį bei santykius.

Pradėdama pokalbį apie dukrą, Inga atviravo, jog Estela perėmė vieną jos savybę: „Mes labai panašios tvirtu charakteriu. Ji labai kruopšti ir atsakinga mergaitė. Žinoma, kad būna visko, tačiau svarbiausia yra kalbėtis ir išsiaiškinti nesutarimus.“э

Paklausta, kokia gi buvo Inga paauglystėje, moteris šyptelėjo, kad labai panaši į Estelą. „Aš paauglystėje buvau nepriklausoma, labai žingeidi. Vis kažką veikdavau, planuodavau, stengdavausi atrasti naujų dalykų ir patirčių. Tuo Estela labai panaši, ji viskuo domisi, lanko daug skirtingų būrelių, dalyvauja įvairiose veiklose“, – naujienų portalui tv3.lt sakė pašnekovė.

Tęsdama pokalbį apie dukrą bei paauglystę, moteris neslėpė, kad šis gyvenimo etapas nėra lengvas. „Aš manau, kad kiekviename amžiuje yra ir savi sunkumai, ir savi malonumai. Taip, paauglystė sudėtingas etapas, tačiau svarbiausia daug kalbėtis ir stengtis suprasti. Visada stengiuosi padėti bei patarti vaikams, tačiau noriu ugdyti ir savarankiškumo jausmą, todėl dažnai patariu imtis iniciatyvos. Džiaugiuosi, kad Estela iki šiol atsižvelgia ir vertina mano nuomonę“, – šyptelėjo ji.

Baigdama pokalbį apie dukrą bei jų santykius, pašnekovė pabrėžė, kad nėra namų be dūmų, tačiau svarbu kalbėtis ir viską išsiaiškinti: „Tikrai būna visko. Tačiau labai svarbu kalbėtis, išsiaiškinti nesutarimus bei stengtis pasitaisyti.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer