Giminė šokiruota: 19-metis pasipiršo savo 76 metų mylimajai

19 metų Giuseppe D’Anna internete sukėlė tikrą apkalbų audrą po to, kai socialiniame tinkle „Tik Tok“ pasidalino vaizdo įrašu, kuriame jis pasiperša savo 76 metų merginai. Tokį meilės romaną kritikuojantys vartotojai sako, kad moteris yra „pakankamai sena, kad galėtų būti paauglio prosenelė“.

Neseniai savo vyresnei merginai pasipiršęs paauglys internete sulaukė patyčių. Žmonės negaili kandžių žodžių kritikuodami poros amžiaus skirtumą.

Socialiniame tinkle „Tik Tok“ išgarsėjęs jaunuolis turi beveik 200 tūkstančių sekėjų. Šios savaitės pradžioje jis pasidalino jautriu vaizdo įrašu, kuriame matyti, kaip jis atsiklaupęs ant dešiniojo kelio pasipiršo savo merginai.

Vaizdo įraše taip pat rodomos ir nuotraukos, kuriose daugiau nei tuzinas širdies formos balionų ir aistringas poros bučinys.

Šis vaizdo įrašas socialiniame tinkle buvo peržiūrėtas daugiau nei 100 tūkstančių kartų, o antraštėje buvo pridėtas užrašas „La nostra promessa“. Lietuviškai išvertus iš ispanų kalbos, tai reikštų „Mūsų pažadas“.

Vaizdo įraše matyti ir dar viena nuotrauka, kurioje Giuseppe yra pasipuošęs auksine grandinėle, o jo būsima nuotaka laiko savo rankose rožę. Vaikinas taip pat nepraleido progos su sekėjais pasidalinti ir žiedo, kurį padovanojo savo merginai, nuotrauka.

Sulaukė kritikos

Nepaisant kritikų reakcijos, jis taip pat parašė: „Tai tik ilgos mūsų istorijos pradžia.“ Šis vaizdo įrašas privertė daugelį vartotojų spėlioti, kodėl Giuseppe yra pasirinkęs kurti santykius su vyresne moterimi.

Kai kurie komentatoriai mano, kad vaikinas siekia įgauti moters turtų. Vienas jų rašė: „Visi žinome, ko jis siekia.“

Kitas vartotojas taip pat negailėjo nemalonių žodžių: „Moteris yra pakankamai sena, kad galėtų būti jo prosenelė.“

Giuseppe sužadėtinė ne kartą buvo vadinama jo močiute. Tačiau, paauglys atkakliai tvirtino, kad jų santykiai yra tikri į tokias kalbas sureagavo pridurdamas, kad jo mylimoji jam yra labai graži.

Pora taip pat sulaukė ir kai kurių palaikančių gerbėjų žinučių. Vienas „Tik Tok“ vartotojas komentavo: „Nustokite būti pikti. Jie, iš tiesų, atrodo žavingai. Būdama 76 ar 74 metų ji atrodo daug jaunesnė.“

Tačiau, tai ne pirmasis kartas, kuomet pora su tokiu amžiaus skirtumu sulaukia didelio dėmesio socialiniuose tinkluose, rašoma mirror.co.uk.

Praėjusiais metais „The Mirror“ pranešė apie porą, kuri susituokė praėjus vos trims mėnesiams po jų susitikimo. Jie susipažino per „YouTube“ ir nepaisant 28 metų amžiaus skirtumo, jie buvo susitikę vos tik tris kartus.

Sarah Henderson, žmogiškųjų išteklių ir darbuotojų atrankos specialistė iš Mičigano pirmą kartą su savo vyru Darinu, su kuriuo susipažino internete, susitiko 2020 metų spalį, dar prieš prasidedant pandemijai.

Darinas iš Kanzaso parašė moteriai po to, kai pamatė paliktą jos komentarą po vienu jo vaizdo įrašu. Netrukus pora pradėjo bendrauti, o ir tapo artimais draugais.

Moteris įsimylėjo jauną Darino požiūrį į gyvenimą, o vyrą sužavėjo tai, kad ji sugeba jį įkvėpti sveikiau maitintis ir sportuoti. Sarah savo išrinktajam pasipiršo 2021 metų sausį ir to karto, kai susituokė, apsigyveno vienas su kitu. Iki pat dabar jie gyvena laimingą vedybinį gyvenimą.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer