Iš ukrainiečių besityčiojusi rusė sulaukė skaudaus smūgio: apsipylė ašaromis

Niekada negali žinoti, ką bumerangu gausi atgal paleidęs žodžių laviną kitiems asmenims. Užsienyje užgauliojusi ukrainietes jaunas merginas, turistė iš Rusijos sulaukė karmos. „Nu ką, b***, patenkinti? S****, man visas atostogas sugadinote!“ – plūdo internete rusė, po to, kai sulaukė apartamentų rezervacijos atšaukimo.

Pasirodo, karma egzistuoja. Austrijoje viešėjusi turistė iš Rusijos leido sau viešai gatvėje užgaulioti merginas, atvykusias iš Ukrainos. Negana to, tokį savo neišprusimą rusė pademonstravo visam internetui.

„Mergaitės, garbė Rusijai!“, – kreipiasi į jaunas ukrainietes rusė garsiai besijuokdama.

Į ją nekreipusios dėmesio, merginos keliauja tolyn, tačiau rusė ir toliau nesiliauja: „Rusija laimės, taip? Lalalala (dainuoja). Kur Chersonas? Taip, taip, taip, Ukrainoje. O gal jau referendumą pas jus vykdo? N**** jūsų Ukrainą.“

Tokiu vaizdo įrašu, kuriame užgaulioja merginas iš Ukrainos, rusė pasidalino savo socialiniuose tinkluose. Žinoma, šis vaizdo įrašas, nepraslydo pro kitų internautų akis.

„Tikimės, kad greitai ją (aut. past. – rusę) suras ir išsiųs atgal į savo Muhosranską“, – rašė vienas komentatorius „Telegram“ kanale.

Sulaukė karmos

Laimei, toks palinkėjimas greitai išsipildė ir negražiais žodžiais besisvaidžiusi užgauliotoja sulaukė atpildo. Atostogos Austrijoje moteriai kaip niekada apkarto. Žiniomis apie sugadintas atostogas ji pasidalino pati.

„Nu ką, b***, patenkinti? S****, man visas atostogas sugadinote!“ – raudojo viename vaizdo įraše ji apsipylusi ašaromis.

Kitame vaizdo įraše socialiniuose tinkluose moteris pasirodė nusiraminusi.

„Visa paraudonavau nuo šoko. Pašte sulaukiau žinutės, kad mano rezervacija (aut. past. – apartamentų) yra atšaukta, pinigus grąžins per tris dienas. Pabandysiu dar kartą užsirezervuoti, tačiau jeigu nepavyks, tuomet skųsiuosi“, – sako ji.

Išvydę šiuos du rusės vaizdo įrašus, komentatoriai negalėjo atsidžiaugti.

„Rušistei atšaukė rezervaciją, o jos atostogos „sugadintos“. Karma veikia kaip žaibas. Į namus Muhosranske galės lėkti bėgom!“ – juokėsi internautai.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer