Kolegos sukrėsti: 26-erių gydytoją rado negyvą tualete

Brazilė gydytoja buvo rasta negyva ant grindų ligoninės vonios kambaryje praėjus vos dviem valandoms po to, kai priėmė paskutinį tos dienos pacientą. Policija aiškinasi, ar tai buvo nelaimingas atsitikimas, o tuo metu žmonės yra įspėjami atsargiai vartoti vaistus ir dėl jų visada tartis su savo gydytoju.

26 metų daktarė Jayda Bento buvo rasta Ernestinos Lopes Jaime valstybinėje ligoninėje Pirenopolyje, Goias valstijoje, Brazilijoje, rašo mirror.co.uk.

Vykdydama tyrimą, policija apklausė jos kolegas, kad nustatytų, kas lėmė jaunos moters mirtį ir ar su jos mirtimi galėjo būti susijęs kitas asmuo.

„Slaugos technikas ir gydytojas pradėjo ieškoti Jaydos, tačiau jos nerado. Jie apžiūrėjo jos automobilį, kabinetą, kol pasiekė palatą intensyvios terapijos skyriaus zonoje.

Durys buvo užrakintos, jie girdėjo, kad buvo atsuktas čiaupas. Jie bandė atidaryti duris, šaukė, bet ji neatsiliepė, todėl nusprendė išlaužti duris“, – sakė policijos viršininkas Tiberio Martinsas.

Tiberio taip pat sakė, kad į vonios kambarį atvyko slaugytojas su įrankiais, skirtais atidaryti užrakintoms durims, ir pridūrė: „Jie rado Jaydą jau mirusią su cianozės požymiais (melsvos lūpos ir oda). Jie patikrino jos pulsą ir patvirtino, kad ji mirė.“

Atmetė savižudybės versiją

Incidentas įvyko birželio 25 d., daktarė J. Bento paskutinį pacientą priėmė 12.40 val., o jos kūnas aptiktas apie 15 val.

Per keturis mėnesius nuo to laiko policija jau atmetė savižudybės versiją ir šiuo metu mano, kad daktarė J. Bento mirė pavartojusi stiprių vaistų.

Gojaso civilinė policija nurodė, kad, remiantis Teisinės medicinos instituto ataskaita, auka mirė dėl ūmaus kvėpavimo nepakankamumo, kurį sukėlė vaistų vartojimas.

Šalia jos kūno rastas švirkštas ir raminamieji vaistai, naudojami nemigai gydyti. Jos organizme taip pat rasta vaistų, skirtų psichikos sutrikimams gydyti.

Tiberio pridūrė, kad policija toliau tiria gydytojos mirtį, bandoma išsiaiškinti, ar su tuo galėjo būti susijęs kitas asmuo, ar ji mirė nuo vaistų sukelto anafilaksinio šoko.

Policijos viršininkas pridūrė: „Kol kas neaišku, bet panašu, kad tai buvo nelaimingas atsitikimas.“

Tiberio sakė, kad netrukus bus paskelbta policijos ataskaita, kurioje bus nurodyta tiksli mirties priežastis.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer