Jurbarko rajone užfiksavo gamtos galią: pamačius per kūną nueina šiurpai

Ar teko kada stovėti viena koja vietoje, kuri yra „sausut sausutėlė“, o kita – vietoje, kurią plauna lietus? Tai pasisekė užfiksuoti šios savaitės pradžioje Skirsnemunėje gyvenančiai Jurgitai Baltrušaitienei. Pasidalinusi nuotraukomis „Facebook“ grupėje „Orų entuziastai“, moteris rašė: „Gyvai vaizdas buvo nerealus!“

Įspūdingą reiškinį, kuomet vietovę, esančią Jurbarko rajone, užgaubė lietaus debesis, Jurgitai pavyko įamžinti liepos 11 dieną, per pietus. Šalia buvusi moteris tokį debesį pavadino „gražuoliu bei geruliu dičkiu“.

Negalėjo atsistebėti

„Orų entuziastų“ grupėje pasidalinusi nuotraukomis, J. Baltrušaitienė sulaukė ir kitų „Facebook“ vartotojų nuostabų. Viena moteris rašė, kad toks Jurgitos užfiksuotas debesis tarsi atvykęs pagal užsakymą.

Dauguma žmonių taip pat komentavo, kad galimybė pastebėti tokį reiškinį – reta, todėl dėkojo Jurgitai, kad pagautu kadru ši pasidalino ir su kitais.

Anot moters, toks vaizdas įspūdingas dar ir tuo, kad tuo metu, kuomet buvo nufotografuota nuotrauka, švietė saulė bei „kabojo“ toks debesis.

„Gyvenu tarp miesto ir kaimo, tad iš Skirsnemunės vaizdų būna ne mažai pagauta. Ir apskritai, visada viena akimi stebiu dangų, kur tik bebūčiau. Liga“, – susisiekus su Jurgita, pridurdama nusijuokė moteris.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer