Jurga Šeduikytė gimtadienį sutiko scenoje: siurprizų sulaukė ir atlikėja, ir to nesitikėję klausytojai

Penktadienio vakarą į Šv. Kotrynos bažnyčią plūdo Jurgos Šeduikytės gerbėjai. Čia atlikėja surengė savo gimtadienio koncertą, kuriuo atidarė tris mėnesius truksiantį pasirodymų turą po Lietuvą. Susirinkusiems ji paruošė puikiai pažįstamus, kone savo vizitine kortele tapusius kūrinius, bei stebino staigmenomis. Šįkart gėlių ir dovanų gavo ne tik pati atlikėja, bet ir čia susirinkę klausytojai.

Vakaro metu betarpiškai su gausiai susirinkusia publika bendravusi atlikėja nesyk prisipažino, kad ne mažiau nei šventinė nuotaika ją lydi ir didžiulis jaudulys, rašoma pranešime spaudai.

„Jaučiuosi tarsi dainuočiau pirmą kartą, – emocijų neslėpė atlikėja, – esu tas pats Jurgos variantas, su daug problemyčių, daug baimių, bet šiandien visi esame čia tam, kad drauge sukurtume šį tą gražaus. Leiskime sau pasvajoti“, – save ir kitus drąsino atlikėja.

Šiam koncertui J. Šeduikytė buvo paruošusi gražiausių savo dainų programą, tarp kurių nuskambėjo ir ką tik į dienos šviesą išleistas kūrinys „Pabūti savimi“. Gausiomis ovacijomis publika palydėjo ne tik savo mėgstamas dainas, bet ir Jurgos kruopščiai apgalvotus siurprizus: gėles pirmiesiems koncerto lankytojams, keliems svečiams įteiktas dovanas, kvietimus atlikti kūrinius drauge ir atvirus klausimus apie tai, kas yra meilė sau. Tokią – meilės sau – temą atlikėja ketina gvildenti viso turo metu, kviesdama savo klausytojus atsigręžti į savastį, skirti sau daugiau dėmesio ir rūpesčio.

„Žinote, norėčiau save mylėti bet kokio amžiaus. Manau, tik pamilę save, galime pakankamai duoti kitiems“, – koncerto metu atviravo Jurga.

Vis tik, netikėtos staigmenos vakaro metu sulaukė ir pati atlikėja: staiga prigesus šviesoms, į sceną buvo atneštas gimtadienio tortas. Jautrią akimirką žiūrovai pakilo nuo kėdžių ir apdovanojo aplodismentais bei gimtadienio daina.

Tokį netikėtumą Jurgai paruošė drauge su ja scenoje koncertavę muzikantai: fortepijonu skambinantis Kęstutis Pavalkis, būgnus mušantis Gediminas Stankevčius, bositas Rytis Vasiliauskas ir pritariamąją partiją atliekanti Justė Kraujelytė. Lydima savo ištikimų muzikinių bendražygių, Jurga netrukus aplankys ir kitus Lietuvos miestus. Vasario 25-ąją ji surengs turo koncertą Kaune, kovo 1-ąją – Šiauliuose, kovo 17-ąją – Klaipėdoje, kovo 23-iąją – Telšiuose, balandžio 6-ąją – Alytuje, balandžio – 18-ąją – Marijampolėje.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer