Žmoną Almą ligoninėje lankantis Valdas Adamkus: „Ką bedarau, ji yra mano mintyse ir maldose“

Ligoninėje žmoną lankantis Valdas Adamkus pasakojo, kad ponia Alma sąmoninga, tačiau labai silpna. Esą medikai kadenciją baigusiam prezidentui sakė, kad žmoną kamuoja neaiškios kilmės virusas. Tad Valstybės dieną ponia Alma pasitiks gydytojų prižiūrima, jos būklę medikai nori stebėti ligoninėje. Paklaustas, kaip jaučiasi pats – prezidentas Adamkus susigraudina.

Apie tai – TV3 žinių reportaže.

Antra popiet – į Santaros klinikas atvyko prezidentas Valdas Adamkus. Kaip pats sako – taip jau ne pirmą dieną, mat su virusu kovoja šiuo metu medikų akylai prižiūrima 95-erių ponia Alma.

„Palyginti gan silpna yra. Džiaugiuosi, kad nėra pablogėjusi. Aš visą valandą su ja kalbėjausi, sąmoninga. Seka viską, kiek gali“, – apie žmonos savijautą pasakojo kadenciją baigęs prezidentas.

Koks virusas silpnina ponios Almos sveikatą, V. Adamkus neatskleidė. Labiausiai prezidentas norėtų žmoną parsivežti į namus, tačiau medikai bent kol kas tam nepritaria.

„Klausiau, ar galima tikėtis, kad šią savaitę ją išleis, bet pasakė, kad tikriausiai ne. Bet labai atidžiai seka ir tikisi, kad bus gerai“, – sakė V. Adamkus.

Taip prezidentas žmoną Almą Santaros klinikose lanko kiekvieną dieną. Sako, pasikalbantys apie valandą, aptaria ne tik sveikatos reikalus, bet ir svarbiausias tos dienos naujienas.

Pasakoju, kas darosi gyvenime, atpasakoju televizijos žinias kiekvienos dienos. Taip, kad ji seka labai akylai, kas darosi pasaulyje. Ir tuo pačiu Lietuvoje“, – kalbėjo jo ekscelencija.

V. Adamkus neabejoja – medikai deda visas pastangas. Tačiau ir žmona pasiduoti neketina. O štai paklaustas, kaip jaučiasi pats, prezidentas susigraudino.

„Kaip galite įsivaizduoti, kaip aš galiu jaustis, kiekvieną dieną visur, ką begalvoju, ką bedarau, ji yra mano mintyse ir maldose“, – jaudulio neslėpė V. Adamkus.

Į ligoninę ponia Alma per pastarąsias savaites pakliūva jau antrą kartą. Pirmą kartą čia atsidūrė birželio vidury, patyrusi galvos traumą. Apie sveikatą Santaros medikai dėl asmens duomenų apsaugos nekalba, apie žmonos sveikatą prašo viešai kalbėti patį prezidentą.

Visą reportažą žiūrėkite straipsnio pradžioje.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer