Kadyrovas grasina „denacifikuoti“ Lenkiją po Ukrainos: „Asmeniškai turiu tokį ketinimą“

Rusijos prezidentui ištikimas Čečėnijos lyderis Ramzanas Kadyrovas pagrasino Lenkijai „denacifikavimu“ po Ukrainos. Be to, jis mano, kad „būtina kovoti su satanizmu visoje Europoje“.

Kaip savo „Telegram“ paskyroje rašė R. Kadyrovas, Lenkija esą „prašo ginklų iš Jungtinių Valstijų“, išeikvojusi savo karinius išteklius dėl pagalbos Ukrainai.

„Ir dabar [Lenkija] yra sutrikusi: o jei sėkmingai užbaigus „specialiąją karinę operaciją“ (taip Rusija vadina karą Ukrainoje – aut. past.) Rusija pradės „denacifikuoti“ ir „demilitarizuoti“ kitą šalį?

Juk po Ukrainos žemėlapyje – Lenkija! Neslėpsiu, kad aš asmeniškai turiu tokį ketinimą, ir ne kartą sakiau, kad kova su satanizmu turi tęstis visoje Europoje ir pirmiausia Lenkijos teritorijoje. Todėl lenkai laiku susiprato“, – rašė R. Kadyrovas, stropiai atkartodamas Kremliaus propagandinę liniją.

Būtent V. Putinas, pradėdamas invaziją į Ukrainą, ją „teisino“ poreikiu „denaficikuoti“ ir „demilitarizuoti“ kaimyninę Ukrainą.

Jis taip pat pareiškė, kad Lenkijos regionui Silezijai, siekusiam autonomijos, „skubiai reikalingas referendumas, kurio metu Rusija galėtų suteikti organizacinę pagalbą“.

„Prašyk, Lenkija, prašyk savo šeimininkų“, – atmestinai reziumavo R. Kadyrovas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer