Kadyrovo sūnus užminė mįslę: gali būti, kad čečėnų vadui liko nedaug

Socialiniuose tinkluose pasirodė informacija, kad save Čečėnijos lyderiu pasiskelbęs Ramzanas Kadyrovas gali turėti rimtų problemų su inkstais, todėl yra per žingsnį nuo apsilankymo pas Kobzoną. Tuo įsitikinęs vienas iš čečėnų opozicionierių. Be to, R. Kadyrovo sūnus užsiminė apie tėvo ligą, rašo „Unian“.

Pastarosiomis dienomis R. Kadyrovas nesirodė viešumoje, o tai sukėlė karštas diskusijas internete apie tai, kad jam tikriausiai liko nedaug laiko. Tuo pat metu Kremliaus režimo priešininkas ir nepriklausomos Ičkerijos šalininkas Tumso Abdurachmanovas neabejoja, kad čečėnų lyderis netrukus atsidurs kitame pasaulyje.

Liepos 2 dieną R. Kadyrovo sūnus Adamas Kadyrovas „Instagrame“ paskelbė nuotrauką su tėvu ir paprašė aukštesniųjų jėgų jį apsaugoti: „Tegul Visagalis tave saugo, brangus Ramzanai Achmatovičiau“.

Kaip skelbia Ukrainos žiniasklaidai, Vokietijos laikraštis „Bild“ dar kovo mėnesį teigė, jog R. Kadyrovas turi rimtų sveikatos problemų. Dėl to jis net praleido vasario 21 d. V. Putino kreipimąsi į Federalinį Susirinkimą.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer