Karas Ukrainoje sugriovė „Naša Raša“ veikėjų draugystę: atsidūrė skirtingose barikadų pusėse

Ilgamečiai draugai, serialo „Naša Raša“ žvaigždės Sergėjus Svetlakovas ir Michailas Galustianas atsidūrė skirtingose barikadų pusėse. Poros draugystė subyrėjo prasidėjus karui Ukrainoje – vyrų nuomonės šiuo klausimu išsiskyrė.

Vyrų personažus – Ravšaną ir Džiamšutą – publika greitai pamėgo. Dabar abu komikai uždirba po 100 milijonų rublių, rašoma unian.net.

Tačiau šiomis dienomis pora nebebendrauja. Sergėjus Svetlakovas išvyko iš Rusijos, pareiškęs, jog nepalaiko Putino režimo, o tuo tarpu jo kolega M. Galustianas liko šalyje ir toliau remia karą Ukrainoje.

M. Galustianas – vienas garsiausių Rusijos komikų. V. Putinas dažnai lankosi jo pasirodymuose.

Prasidėjus Krymo aneksijai 2014 metais, Michailas kaip mat ėmė skleisti bjaurią rusų propagandą, vadindamas Maidaną „civiliniu karu“. Vyras aiškino, jog tai, kas vyksta Ukrainoje, buvo skirta supriešinti dvi „broliškas“ šalis.

Po dvejų metų komikas prisijungė prie rusiškos „Junarmijos“ ir iki šiol jaunus rusus ragina jungtis prie šios armijos bei kovoti kitose šalyse.

Tuo tarpu jo kolega S. Svetlakovas pasuko kitu keliu – tapo verslininku. Vyras atidarė ne vieną parduotuvę ir restoraną. 2018 metais jis pareiškė, jog nebalsavo už Putiną, o 2021-aisiais pasisakė prieš A. Lukašenką.

Tiesa, apie karą Ukrainoje S. Svetlakovas nėra pasisakęs. O tuo tarpu M. Galustianas šalyje jau trejus metus yra persona non grata.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer