Arūnas Valinskas – apie santuoką su Inga, nemalonias staigmenas ir iššūkius: atskleidė, kokia ji namuose

Liepos 8-ąją dainininkė Inga Valinskienė atšventė 56-ąjį gimtadienį. Naujienų portalui tv3.lt Ingos vyras Arūnas Valinskas papasakojo, kokia garsioji atlikėja yra namuose ir atskleidė, kokia yra jų tvirtos šeimos paslaptis.

Liepos pradžia Valinskų šeimai – ypatingas laikotarpis. Visgi, šeima didžiulės šventės šiemet nerengs: „Liepos 7-ąją gimęs jaunėlis Šarūnas, liepos 8-ąją – Inga. Šeštąją – Mindauginės.

Tas minėjimas būna įvairus, vienais metais norisi išvažiuoti į užsienį, dabar draugams pranešėme, jog vizitacija vyksta nuo tos ir tos valandos“, – šypteli A. Valinskas.

Prabilęs apie staigmenas, Arūnas atskleidžia, jog nors žmoną mielai nustebina, svarbiausia jų šeimoje – visai ne tai: „Aš manau, jog visos moterys mėgsta staigmenas.

Jei kuri sako, kad nemėgsta, tai ji šiek tiek daugiau meluoja. Tiesa, norėčiau pabrėžti, jog joms patinka malonios staigmenos, nes iš manęs kartais būna ir nemalonių staigmenų. Tiesa, ne gimtadienio proga.

Kartais ir jai pavyksta mane nustebinti. Sugalvoja mūsų vestuvių metinėms, mano gimtadieniui, bet mes to nesureikšminame. Didžiausia dovana yra ne ta viena ar kelios dienos per metus, o kaip tik visi metai, kai su žmogumi gyveni.

Čia yra svarbiausias dalykas. Sudėlioti akcentus tik per šventes yra šiek tiek bravūriškas gyvenimo būdas. Aš kaip tik labiau mėgstu tas 360 dienų sureikšminti.“

Ingą Valinskienę daugelis įsivaizduoja kaip tikrą scenos karalienę – nuolat pasitempusią, elegantišką ir pasipuošusią. „Ji ir miega su aukštakulniais. Man tai seksualu, neleidžiu jai net nusiauti.

Į baseiną, į vonią – tik su aukštakulniais. O per gimtadienį jai padarau šventę – leidžiu juos nusiimti“, – pajuokauja A. Valinskas.

Visgi, tiesa apie tai, kokia Inga yra namuose – šiek tiek žemiškesnė: „Ji iš tiesų yra, kaip ji dažnai pati sako savo gerbėjams, dviguba Inga.

Viena ji yra namuose, šeimoje, o visai kitokia ji scenoje. Ir nors jos turi nemažai bendrų bruožų, Inga scenoje ir namuose – labai skirtingos. Kartais jos tokios radikaliai skirtingos, kad žiūrovai net nustebtų ją pamatę namuose“, – patikina pašnekovas.

„Aš esu ne kartą minėjęs, jog labiausiai mane žavi jos tolerancija ir kantrybė. Tai – ko gero vienintelė pasaulyje moteris, kuri gali gyventi su tokiu lopu kaip aš. Čia – jos geriausia savybė.

Aš gerėju, ji – prastėja. Tai akivaizdu. Aš esu kaip geras vynas, o ji kartais atrodo kaip prarūgusios sultys. Kiekvienam lemta savo gyvenimo taurę išgerti ligi galo“, – mylimą žmoną per dantį patraukia garsus vyras.

Inga ir Arūnas Valinskai kartu jau – beveik 40 metų. Visgi, A. Valinskas atviras – išradęs sėkmingos santuokos formulę, greičiausiai gautų pasaulinės reikšmės apdovanojimą:

„Recepto tikrai negaliu pasakyti, nes jei jį turėčiau, būčiau kaip Nobelis, išradęs dinamitą. Jei rasčiau gero ir sėkmingo šeimyninio gyvenimo formulę, tikrai gaučiau Nobelio premiją.

Mūsų principas labai paprastas: žmogų, su kuriuo gyveni, reikia mylėti bent truputį daugiau už save. Viskas.“

„Čia galima žiūrėti ir medicinos bei fiziologijos kampu, bet kita vertus – tarp dviejų žmonių turi būti ir tam tikra chemija. Žodžiu, čia tos sritys vis skirtingos“, – juokauja pašnekovas.

2018 metų rugsėjį garsi pora tapo seneliais – jų vyresnėlis sūnus Arūnas su mylimąja susilaukė dukros. A. Valinskas išduoda, jog tiek jis, tiek žmona Inga sulaukę anūko „nesuskydo“.

„Mes net ir anūkei atsiradus dar vis sugebame neprarasti sveiko proto. Čia galima taip juokauti, bet ji, kiek aš stebiu iš šono, yra tikra pavyzdinga močiutė. O aš – idealus senelis. Jei reikėtų ieškoti idealaus senelio, jis dabar su jumis kalba“, – juokiasi Arūnas Valinskas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer