Kate Middleton pagerbė savo anytą princesę Dianą: išdavė viena detalė

Kate Middleton pagerbė savo velionę anytą princesę Dianą, kuomet šiandieną buvo nešamas karalienės Elžbietos ll karstas į Vestminsterio rūmus.

40 metų Kate pasipuošė perlų auskarais, kurie buvo padovanoti Dianai prieš jos vestuves su princu Charlesu 1981 m., skelbė dailymail.co.uk.

Tiesa, akyliausi karališkosios šeimos gerbėjai pastebėjo ir Meghan Markle auskarus, kurie turi svarbią reikšmę.

Londone išneštas Elžbietos II karstas iš Bakingamo rūmų. Princas Williamas ir Harry šiandien kartu ėjo už savo tėvo karaliaus Karolio III, demonstruodami vienybę.

Tiesa, gražų gestą spėjo pademonstruoti ir Meghan Markle.

Viešumoje M. Markle pasirodė su perlų auskarais, kuriuos jai padovanojo karalienė ir taip išreiškė pagarbą Elžbietai ll, skelbė dailymail.co.uk.

Kol 37 metų Harry žygiavo už karalienės karsto kartu su karaliumi ir jo broliu princu Williamu, Meghan buvo pavaizduota procesijoje keliaujanti automobiliu.

Tai paskutinis kartas, kai karalienės kūnas perkeltas prieš jos laidotuves pirmadienį Vestminsterio abatijoje. Po ceremonijos ji bus nugabenta į jos paskutinio poilsio vietą – jos mylimąją Vindzoro pilį.

Primename, kad visai neseniai rašėme apie paskutinį karalienės norą.

Karalienės gyvybė užgeso Balmorale, kur ir norėjo praleisti paskutines savo gyvenimo dienas.

Kotedžas uždaras visuomenei

Kotedžu dažnai naudojosi Velso princas ir princesė, kai vasarą atvykdavo aplankyti Karalienės. Kotedžas yra uždaras visuomenei ir pastaruoju metu daugiausia naudojamas svarbiems svečiams apgyvendinti.

Balmoralo pilis yra Royal Deeside mieste, Aberdynšyre, Škotijoje. Jis yra netoli Crathie kaimo, 50 mylių į vakarus nuo Aberdyno.

Jį 1852 metais iš Farquharson šeimos nusipirko karalienės Viktorijos vyras princas Albertas. Buvo manoma, kad pradinis namas buvo per mažas, todėl buvo užsakyta pastatyti Balmoralo pilį.

Buvo įrengtas keltuvas

Paskutiniais gyvenimo metais karalienė susidūrė su daugybe judėjimo problemų, o siekiant palengvinti monarchės problemas, rūmų pareigūnai buvo įrengę 20 000 svarų sterlingų kainuojantį neįgaliojo vežimėliams pritaikytą keltuvą Craigowan Lodge, kad Jos Didenybė galėtų ten praleisti daugiau laiko.

Taip pat manoma, kad didžiulėje teritorijoje ji turėjo naujus apsaugos vartus, moderniausią domofono sistemą ir daugybę naujų vaizdo stebėjimo kamerų.

Šaltinis atskleidė: „Daugelį metų manėme, kad Karalienei sulaukus garbingo amžiaus, tai būtų puiki vieta praleisti daugiau laiko. Tai viena iš jos mėgstamiausių vietų šalyje“.

Akmeninis kotedžas, vadinamas Craigowan Lodge, esantis Balmoralo pilies teritorijoje, Škotijoje (nuotr. pinterest.com)
Su tinkamu liftu ir atnaujinta apsaugos sistema ji galėjo ten ramiai praleisti daug daugiau laiko. Balmoralo pilis vis dar yra privati ir nebuvo Karalienės nuosavybė, skirtingai nei kitos rezidencijos. Kadangi pilį iš pradžių įsigijo princas Albertas iš savo asmeninių lėšų, jokios iš dvaro gaunamos pajamos nekeliauja į valstybės iždą.

Turtas vis dar priklauso šalies monarchui, tačiau jį valdo patikėtiniai pagal aktus. Karalienės anūkė princesė Eugenie paaiškino:

„Tai pati gražiausia vieta žemėje. Manau, močiutė ten buvo pati laimingiausia. Manau, kad ji tikrai labai myli kalnuotąją Škotiją“.

ITV dokumentiniame filme „Mūsų devyniasdešimtmetė Karalienė“ ji sakė: „Pasivaikščiojimai, iškylos, šunys – daug šunų, visada yra šunų – ir žmonės nuolat ateina ir išeina. Tai puiki vieta močiutei ir seneliui, kad atvažiuotume ir aplankytume juos ten, kur gali laisvai kvėpuoti ir bėgioti“.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer