Kraupioji Angelina Jolie antrininkė išėjo iš kalėjimo: paviešinta, kaip ji atrodė anksčiau

Fatemeh Khishvand, internete žinoma kaip Sahar Tabar, pranešė, kad daugiau neturės „Instagram“ paskyros po to, kai buvo paleista iš kalėjimo už netikrų savo vaizdų paskelbimą.

2019 m. pabaigoje „Instagram“ vartotoja savo gimtinėje sukėlė audrą po to, kai paskelbė keletą baisių asmenukių, atrodančių kaip „zombė“ Angelia Jolie, skelbė mirror.co.uk.

Moteris tikino, kad jai buvo atlikta 50 operacijų, kad taptų panaši į garsią aktorę.

Laikui bėgant mergina ėmė gąsdinti savo sekėjus nuotraukomis, kuriose ji atrodo lyg numirėlė. Visgi daugybė žmonių suabejojo kadrų autentiškumu. Akivaizdžiai matyti, kad paauglė naudojo nuotraukų retušavimo programas ir makiažą. Jos sekėjai pasipiktino, kad Sahar taip apgaudinėja internautus ir abejoja jos psichologinės būsenos gerove. Kai kurios merginos paviešintos nuotraukos primena vaizdus iš siaubo filmų. Toks elgesys papiktino Irano valdžią.

2020 m. gruodį jai buvo skirta 10 metų kalėjimo dėl gausiai redaguotų nuotraukų. Tuo metu visoje šalyje buvo skatinama susidoroti su socialinių tinklų žvaigždėmis, kurios, kaip ir Sahar, neva kurstė nesantaiką ir pernelyg aktyviai reiškė savo nuomonę „Instagram“. Socialinio tinklo „Instagram“ įžymybė buvo suimta už šventvagystę, smurto kurstymą, šalies aprangos kodo nepaisymą ir jaunų žmonių skatinimą užsiimti korupcija.

Kaip rašo „The Guardian“, S.Tabar buvo nuteista 10 metų kalėjimo. Ji kaltinama jaunų žmonių skatinamą užsiimti korupcija ir nepagarba Islamo Respublikai.

Po 14 mėnesių, praleistų kalėjime, ji pasakė: „Esu tikra, kad daugiau net nediegsiu „Instagram“ į savo telefoną, jau nekalbant apie puslapio turėjimą.“

Sahar Tabar išgarsėjo dar 2017 metais, kai paviešino, jog, neva, pasidarė 50 plastinių operacijų tik todėl, kad būtų kuo įmanoma panašesnė į A. Jolie. Tiesa, nuotraukos, kuriomis ji dalijasi savo paskyroje, yra pakoreguotos naudojant fotošopą.

Dar anksčiau Rusijos naujienų portalams ji yra atskleidusi, kad nė vienos savo nuotraukos neviešina be patobulinimų ir didžiulio kiekio makiažo. „Savo veidą piešiu kuo įmanoma linksmiau. Tokiu būdu aš save išreiškiu, tai tam tikra meno forma. Dabar ir mano gerbėjai supranta, kad tikrasis mano veidas tikrai taip neatrodo“, – yra sakiusi ji.

Kviečiame pamatyti, kaip moteris atrodė anksčiau.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer