Klaipėdoje vogtu krautuvu apgadino 4 automobilius, o tada nugvelbė benzinvežį, kuriuo spruko nuo policijos

Neįtikėtini įvykiai Klaipėdoje – tas pats asmuo per trumpą laiką pagrobė šakinį krautuvą ir benzinvežį. Asmuo ne tik apgadino 4 automobilius, bet ir privertė policijos pareigūnus jį vaikytis.

Lapkričio 2 d. apie 14 val. 39 min. Klaipėdoje, Tilžės g., vyras (g. 1997 m.) įsibrovė į aptvertą teritoriją ir pavogęs įmonei priklausantį šakinį krautuvą „Komatsu FG30“ apgadino 4 automobilius.

Vėliau nuėjęs į degalinę pavogė stovėjusį benzinvežį „Mercedes Benz“ (tuo metu pylė degalus) ir nuvažiavo link Palangos.

Persekiojimo metu, vairuotojas nepakluso teisėtiems policijos pareigūnų reikalavimui sustoti, todėl Klaipėdos r., kelyje Klaipėda-Liepoja 24 km. Palangos m. pareigūnai tarnybiniu automobiliu „VW Transporter“ užblokavo kelią, o persekiojamas benzinvežis trenkėsi į tarnybinį automobilį ir nesustojęs nuvažiavo.

Atliekant tolimesnį vilkiko persekiojimą, priekyje buvo ištiesta priverstinio stabdymo priemonė „ežys“, kurią pervažiavęs sustojo už kelių kilometrų.

Policijos pareigūnams bandant sulaikyti vairuotoją, benzinvežis pradėjo judėti atbuline eiga ir atsitrenkė į gale stovėjusį tarnybinį automobilį „Škoda Superb“.

Įvykio metu žmonės nenukentėjo. Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer