Žmonos širdį drasko skausmas: vyras mirė, nes neprisiskambino pagalbos tarnybai

Žmona nesulaiko ašarų – jos vyras, patyręs širdies smūgį, mirė, nes sunerimusiai žmonai paskambinus pagalbos tarnyboms, ji buvo priversta laukti 15 minučių, kol kas nors atsilieps.

Iš Teksaso, JAV, kilusi ir ten gyvenanti Tanya Gotcher vis dar sugniuždyta  – šių metų gegužę grįžusi namo rado savo vyrą Cassy, su kuriuo buvo susituokę 30 metų, susmukusį ant virtuvės grindų, rašo mirror.co.uk.

Pagalbos tarnybos neatsiliepė 15 minučių

Ponia T. Gotcher „CBS Austin“ pasakojo, kad nieko nelaukusi paskambino pagalbos tarnyboms, tačiau niekas neatsakė maždaug 15-20 minučių. Kiekviena minutė buvo brangi – per tą laiką, kol laukė atvykstant greitosios pagalbos automobilio, jos vyras mirė.

Ji pasakojo: „Telefonas vis skambėjo ir skambėjo. Kai 15 minučių girdi, kad jungia su adresatu, bet niekam negali prisiskambinti, kad tau padėtų – tai baisiausias košmaras, kokį tik gali patirti.“

Ši tragiška istorija atskleista kandidato į Traviso apygardos teisėjus Rupal‘o Chadhari‘o rinkimų kampanijos reklamoje, nes valstijoje nuolat trūksta medicinos pagalbos darbuotojų.

Ir tai ne pirmas toks nutikimas. Dėl didelio darbuotojų trūkumo skubios pagalbos skambučių centre, įvyko daugybė panašių incidentų.

Teigiama, kad į 90 proc. skambučių turi būti atsiliepiama per 15 sekundžių, tačiau realybė kiek kitokia – laiku atsiliepiama tik į maždaug 64 proc. skambučių.

Taip yra todėl, kad iš 75 dispečerių, šiuo metu Ostino valstijoje dirba tik 19. Tvirtinama, kad besikreipiantieji laukia vidutiniškai 2,5 minutės, kol kas nors atsilieps į jų skambutį.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer