Klaipėdos rajone po ratais žuvus vos 1-erių berniukui kaimynai sunkiai renka žodžius: prabilo apie šeimą

Skaudi šeimos nelaimė, kokios pajūryje nebuvo jau kelias dešimtis metų. Klaipėdos rajone įvažiuodamas į savo namų kiemą 30-metis tėvas nepastebėjo savo vos daugiau nei vienerių metų sūnaus ir jį pervažiavo. Mažylis žuvo vietoje.

Šlapšilės kaime, Klaipėdos rajone, įvyko skaudi nelaimė. Iš darbo grįžęs 30-metis blaivus tėvas, įvažiuodamas į savo namų kiemą nepastebėjo kiek daugiau nei metukų sulaukusio savo sūnaus ir jį pervažiavo. Mažylis žuvo iš karto.

„Vairuotojas tikrai nepastebėjo. Tai yra uždara teritorija, uždaroje teritorijoje buvo tokia akloji zona, kuomet patys kiemo vartai dalį matomumo, mūsų nuomone, užstojo ir todėl vaikas buvo partrenktas, užvažiuota ant mažamečio vaiko“, – tikino Klaipėdos kelių policijos skyriaus viršininkas Mindaugas Džermeika.

Vyras nuotoliniu pulteliu atsidarė kiemo vartus, šie – nepermatomi, tad paslėpė už jų buvusį mažylį. Tėvas sūnaus nepastebėjo. Žuvusio mažylio šeimoje auga dar vienas vaikas.

Apie nelaimės ištiktą šeimą kaimynai atsiliepia tik gerais žodžiais – abu tėvai tvarkingi, nevartoja alkoholio, gyvena pasiturinčiai, abu savo vaikus labai mylėjo ir jais rūpinosi. Nelaimė nedidelę kaimo bendruomenę sukrėtė. Kai kurie apie tragediją sužinojo tik iš žurnalistų.

„O, Jėzau. Aš buvau kambaryje ir žiūriu – viena greitoji, antra greitoji, paskui policija. Nesupratau, kas čia nutiko“, – sakė Šlapšilės gyventojas.

„O, Jėzau… Tai skaudu. Bet tai kaip? Čia netyčia? Ar nepastebėjo, ar? Čia… Čia žiauru. Bet čia tėvas? Tai tas tėvas turėtų išprotėti turbūt. Žiauru“, – taip į žinią reagavo netoliese gyvenanti kaimynė.

„Nu skaudžiai tokia naujiena. Pats savo vaiką“, – įvykis sukrėtė ir kitą Šlapšilės gyventoją.

Sukrėsti ir policininkai. Tokios nelaimės, kai tėvas pražudė savo vaiką, pajūryje nebuvo jau kelias dešimtis metų.

„Norėtųsi atkreipti kitų vairuotojų, kurie įvažiuoja į privačius kiemus, parkuoja automobilius, apsisukinėja, dėmesį, kad tose vietose būtų atidūs, nes, kaip matome, bet kada gali įvykti tokia situacija, išbėgti mažametis vaikas. Mažametis vaikas yra ženkliai mažesnis už transporto priemonę, jo pamatyti per šoninius veidrodėlius praktiškai nebeįmanoma“, – tvirtino M. Džermeika.

Tikslias tragedijos aplinkybes aiškinasi policija, tačiau pareigūnai neabejoja, kad įvyko nelaimingas atsitikimas. Jie žmonių prašo tėvų nesmerkti – jiems dabar ir taip labai sunku.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer