Ilgos paieškos baigėsi tragiškai: Kauno pareigūnai rado naujagimę

Kaune su mama dingusio kūdikio kūnas pirmadienį popiet rastas Nemune.

Apie tai naujienų portalą tv3.lt informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos atstovai.

Kūdikio kūnelis rastas popietę, kuomet įtartiną radinį – į vaiką panašų ryšulėlį su žiūronais nuo tilto pamatė pažvelgęs ugniagesių operacijų vadovas. Jį iš vandens ištraukė su valtimi priplaukę narai.

Gelbėjimo operaciją kartu stebėjo ir šeimos nariai – kūdikio tėvas, seneliai.

Kraupi istorija nutiko iš penktadienio į šeštadienį. Jauna 27-erių kaunietė iš netoliese Biržiškų gatvėje esančio daugiabučio išėjo apie pusę pirmos nakties, ją užfiksavo vaizdo stebėjimo kameros.

Moteris ant rankų nešėsi vos kelių dienų savo dukrelę, suvyniotą į pledą. Moteris su mažyle tik penktadienį buvo grįžusi iš ligoninės po gimdymo. Palikdama namus ji nepasiėmė jokių daiktų.

„Moteris išeidama iš namų su savimi neturėjo nei rankinės, nei mobilaus telefono, ji vaiką nešėsi glėbyje, susisukusi į pleduką. Pledas vakar apie septintą vakaro buvo rastas upėje“, – sekmadienį informavo pareigūnų atstovė.

Apie dingusią žmoną ir dukrą apie 7 valandą ryto šeštadienį pareigūnams pranešė sutuoktinis, kai prabudęs jų nerado namuose.

Po beveik pusę paros trukusių paieškų popietę 1995 m. gimimo moters kūną narai aptiko upės pakrantėje. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer