Kortos atverstos: paaiškėjo, kas kaltas Johnny Deppo ir jo eks žmonos teisme

JAV prisiekusieji trečiadienį nusprendė, kad aktorė Amber Heard apšmeižė savo buvusį vyrą Holivudo žvaigždę Johnny Deppą, kad šis esą prieš ją smurtavo, ir priteisė jam 15 mln. dolerių (apie 14 mln. eurų) kompensaciją.

Išnagrinėjusi įtemptą bylą dėl šeiminio smurto septynių narių žiuri Virdžinijoje priėjo išvadą, kad 2018 metais paskelbtame A. Heard straipsnyje išsakyti teiginiai apie jos neva patirtą „seksualinį smurtą“ yra juodinantys J. Deppą ir buvo parašyti turint piktavališkų ketinimų, tad aktorė buvo pripažinta kalta dėl šmeižto.

Tačiau prisiekusieji tai pat nutarė, jog A. Heard taip pat buvo apšmeižta A. Deppo advokato Adamo Waldmano, pasakiusio dienraščiui „Daily Mail“, kad aktorės pareiškimai apie patirtą smurtą tėra „pramanas“. Dėl to A. Heard buvo priteista 2 mln. dolerių.

A. Heard sakė dėl tokio sprendimo „neapsakomai“ nusivylusi ir vadino nutartį „nesėkme“ moterims.

„Nusivylimo, kurį šiandien jaučiu, neįmanoma nusakyti žodžiais. Mano širdis sudaužyta, kad kalno įrodymų vis tiek nepakako atremti mano buvusio vyro neproporcingai galiai, įtakai ir poveikiui“, – sakoma A. Heard pranešime, paskelbtame paskebus nutartį.

„Esu juo labiau nusivylusi, ką šis verdiktas reiškia kitoms moterims. Tai nesėkmė… Tai nesėkmė idėjai, kad smurtas prieš moteris bus vertinamas rimtai“, – pridūrė ji.

Į teismą padavė dėl straipsnio

Prisiekusieji nustatė, kad Heard apšmeižė savo buvusį vyrą 2018 m. „Washington Post“ straipsnyje, kuriame ji rašė apie tai, kad patyrė prievartą ir smurtą santuokoje. Tiesa, ji straipsnyje nepaminėjo aktoriaus vardo. 

Aktorius neigė, jog prieš Amber buvo pakėlęs ranką. Taip pat teisme aktorius ne kartą tikino, kad būtent pati A. Heard buvo ta, kuri jų santykiuose elgėsi agresyviai. 

Primename, kad poros santykiai nutrūko 2016 metais, kai A. Heard pateikė skyrybų prašymą, o teismas nurodė J. Deppui dėl įtariamo smurto nesiartinti prie buvusios žmonos.

Teisme J. Deppo naudai anksčiau yra liudijusi ir jo buvusi sužadėtinė, amerikiečių aktorė Winona Ryder, ir buvusi ilgametė partnerė, prancūzų dainininkė Vanessa Paradis.  

Tačiau „The Sun“ advokatė pripažino, kad aktorius „kontroliavo panelę A. Heard ir prieš ją fiziškai smurtavo“, ypač tuomet, kai būdavo apsvaigęs nuo narkotikų.   

„Atsakovai nustatė, kad jiems palaikant santykius būta gerokai daugiau nei vieno žmonos mušimo incidento“, – pirmadienį savo baigiamojoje kalboje sakė gynybos advokatė Sasha Wass.     

Kai kurie teisės ekspertai sako, kad netgi tuo atveju, jei teismas įpareigos paneigti jo paskelbtą informaciją, J. Deppui bus sunku pataisyti savo reputaciją. 

„Manau, žala jau padaryta, – sakė Londono viešųjų ryšių specialistas ir krizių valdymo konsultantas Markas Borkowski. 

58 metų aktorius padavė į teismą savo buvusią žmoną Amber dėl šmeižto. Johnny buvo paklaustas apie tai, kaip jautėsi klausydamas Amber teiginių per jos parodymus.

Prieš atsakydamas jis stabtelėjo ir atsakė, kad „beprotiškai“. Tada Johnny teismui sakė: „Beprotiška girdėti siaubingus kaltinimus smurtu, seksualiniu smurtu, kad ji mane apkaltino. Nemanau, kad kažkam patinka būti atviriems ir sakyti tiesą, bet kartais tiesiog reikia, nes tai tampa nekontroliuojama“.

Vėl pristabdęs, Džonis teismui papasakojo apie savo jausmus:  „Siaubinga. Juokinga. Žeminama. Juokinga. Skausminga. Neįsivaizduojamai žiauru, žiauru ir viskas… klaidinga. Viskas netikra.

Aš norėjau… Nė vienas žmogus nėra tobulas, tikrai ne, nė vienas iš mūsų, bet aš niekada gyvenime nesmurtavau nei fiziškai, nei seksualiai <…> visus šiuos metus laukiau, kol galėsiu pasakyti tiesą“, – sakė aktorius.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer