Mantas Vygantas – apie ilgai nematytą tėtį, pamokas ir klaidas: „Buvau tas, kuris užvėrė duris ir nutraukė bet kokius ryšius“

Londone gyvenantis atlikėjas Mantas Vygantas visai neseniai susitiko su ilgai nematytu tėčiu. Atlikėjas pasakojo, kad buvo užvėręs jam duris, tačiau dabar jo gyvenime įvyko permainos.

Naujienų portalui tv3.lt M. Vygantas atvirai papasakojo apie padarytas klaidas, nutrūkusius santykius su tėčiu ir jų susitikimą, kuris įvyko po daugelio metų.

Padarytos klaidos

Pradėdamas pasakojimą apie padarytas klaidas, pašnekovas neslėpė, kad jo gyvenime jų netrūko: „Nuo padarytų klaidų gyvenime nepabėgame. Vieniems jų pasitaiko daugiau, o kitiems – mažiau. Tačiau svarbiausia – jas pripažinti ir nieko nekaltinti, o tik save. Nenorėčiau konkrečiai įvardinti, bet galiu drąsiai teigti, kad skubėjimas, karštakošiškumas ir žmonių apkalbos – didžiausias mūsų priešas. Šiuo atveju mano.“

Tęsdamas pasakojimą apie padarytas klaidas bei permainas, Mantas atskleidė, kad jo gyvenime jų tikrai netrūksta. „Minėtos permainos yra tai, kad kai užsidaro vienos durys, tuomet kažkur plačiai atsiveria langas. Tame lange – graži ateitis, meilė tarp tėčio ir sūnaus“, – šyptelėjo jis.

Paklaustas, kodėl anksčiau nepalaikė santykių su tėčiu, pašnekovas atviravo, kad būtent jis užvėrė duris tarp sūnaus ir tėčio.

„Mano naivumas – mano klaidos, kurios buvo padarytos nesusimąstant. Per skubėjimą priėmiau sprendimus. Lietuvoje esančių žmonių įtaka buvo didžiausias kirvis, kuris kirto šeimos ryšio medį. Buvau pernelyg didelis naivuolis ir neįvertinau turimos situacijos. Buvau tas, kuris užvėrė duris ir nutraukė bet kokius ryšius su tėčiu. Dabar laikas viską pakeitę į kitą pusę. Laikas parodė, iš kur melo kojos dygsta. Laikas sugebėjo atmerkti akis ir į viską pažvelgti per kitą prizmę. Galiu teigti, kad nereikia bijoti pripažinti savo klaidų, nuoširdžiai išsikalbėti bei atsiprašyti. Permažai laiko mes visi turime, jog jį nerūpestingai leistume vėjais“, – atviravo jis.

Ryšys su tėčiu ir susitikimas

Nepaisant to, kad jie daug metų ir nesimatė, tačiau artimas ryšys niekur nedingo: „Mūsų ryšys labai stiprus. Vien tai, kad esame labai panašūs – atsispindi ir mūsų charakterio bruožuose. Abu esame užsispyrę, siekiantys maksimaliai užsibrėžto tikslo. Abu mokame mylėti, užjausti ir padėti kitiems. Kai esame kartu, tuomet ryšys tik dar stipresnis.“

Mantas iš tėčio taip pat išmoko ir vertingų pamokų. „Tėtis visuomet sunkiai dirbo. Jis mažai būdavo namuose, nes visada buvo kelyje kažkur Europoje. Kaip ir anksčiau, taip ir dabar – dirba vairuotoju. Tik transporto sritis su laiku pasikeitė. Nuo mažens mačiau užsispyrimą, rūpestį. Turėjau daug, bet tuo pačiu ir mažai, nes be galo trūko tėčio pečių ramsčio. Didžiausia pamoka – kad reikia stengtis gyvenime aprūpinti šeimą, aukotis, negailint jėgų ir sveikatos“, – prisiminimais dalijosi M. Vygantas.

Baigdamas pokalbį apie ryšį su tėčiu ir išmoktas pamokas, Mantas atskleidė, kaip jautėsi, kai po ilgos pertraukos vėl išvydo tėčio mylinčias akis: „Galiu drąsiai pasakyti, kad jaudulys ir emocijos liejosi per kraštus. Didžiausias ir smagiausias jausmas širdyje, kad esame kartu. Po ilgų laukimo metų galime vienas kitam paspausti ranką ir tvirtai apsikabinti. Tos kelios susitikimo valandos restorane prabėgo it pusvalandis. Buvau visiškai pasimetęs laike, tačiau su šypsena veide ir laiminga širdimi.“

Tiesa, M. Vygantas apie susitikimą su tėčiu pranešė ir socialiniame tinkle.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer