Likimo ironija: Putino dukra sukūrė šeimą su Zelenskiu, tik šis ne Ukrainos prezidentas

Remiantis pranešimais, Vladimiro Putino dukra Katerinos Tichonovos neabejinga vyrui, kurio pavardė – Zelenskis – tokia pati kaip ir Ukrainos prezidento.

Sankcijos 35 metų K.Tichonovai, įvestos dėl jos tėvo invazijos į Ukrainą, sustabdė jos reguliarius skrydžius iš Maskvos į Miuncheną. Moteris negali matytis su mylimuoju.

Naujasis jos partneris, su kuriuo ji susilaukė dukters, yra 52 metų Igoris Zelenskis, profesionalus baleto šokėjas ir režisierius, iki šiol vadovavęs Bavarijos valstybiniam baletui.

Skrydžiai iš valstybės pinigų

Tai buvo atskleista tyrime, kurį atliko nepriklausomas Rusijos naujienų leidinys „IStories“ ir Vokietijos „Der Spiegel“.

 

Anksčiau Katerina Tichonova, jaunesnioji Putino dukra, kurios susilaukė kartu su buvusia Kremliaus pirmąja ponia Liudmila Aleksandrovna Očeretnaja, buvo ištekėjusi už Rusijos milijardieriaus Kirilo Šamalovo.

Jie išsiskyrė apie 2017 m., kai ji pradėjo santykius su baleto žvaigžde, kuris taip pat anksčiau buvo vedęs ir turi dvi dukras bei sūnų su choreografe Yana Serebryakova.

Putinas siautėja prieš Vakarus – nepaisant to, kad jo paties dukra dažnai keliauja į Miuncheną su visa valstybės parama ir saugumu, kad praleistų laiką su savo mylimuoju.

„IStories“ ataskaitoje rašoma: „Dvejus metus, nuo 2017 iki 2019 m., K.Tichonova skraidė šiuo maršrutu – iš Maskvos į Miuncheną ir atgal – daugybę dešimčių kartų. Ji gyvena Rusijoje, o dukters tėvas – Vokietijoje, kur vadovavo Bavarijos valstybiniam baletui. Jo vardas Igoris Zelenskis.“

Žurnalistinio tyrimo metu buvo rasti dokumentai, patvirtinantys skrydžius, kuriuose dalyvavo „Tikhonova, Zelenskis, vaikas, auklės, apsaugos darbuotojai“.

Atskleista, kad per dvejus metus „ji į Miuncheną, kur dirbo Zelenskis, skrido daugiau nei 50 kartų“.

Gauti dokumentai, kuriuose yra V. Putino dukters, Zelenskio ir 2017 m. gimusios mergaitės pasai. Visiems jiems bilietus nupirko Tichonovos apsaugos darbuotojas.

„Vaiko vardo neskelbiame dėl etinių priežasčių, užtenka pasakyti, kad jos tėvavardis yra Igorevna, kuris atitinka Zelenskio vardą“, – rašoma pranešime.

Dėl karo metė darbą

Zelenskis, gimęs rusas su gruziniškomis šaknimis ir, kaip manoma, nesusijęs su Ukrainos prezidentu Volodymyru Zelenskiu, praėjusį mėnesį paliko Bavarijos valstybinį baletą, matyt, atsisakęs pasmerkti kruviną Putino karą Ukrainoje.

Ataskaitoje rašoma, kad „Der Spiegel“ šaltinis iš Bavarijos baleto, paklaustas apie buvusį jo vadovą, iškart atsakė, kad Zelenskis „greičiausiai buvo Putino dukters partneris“ dar prieš jiems pasiteiravus apie jo šeimos ryšius.

 

2019 m. pabaigoje Katerina Tichonova, matyt, pavargo nuolat skraidyti į Miuncheną ir nusprendė apsigyventi pas savo partnerį. Bent jau tai rodo vienas iš laiškų Putino dukters Aleksejaus Skripchako sargybos archyve. Jos partneris Zelenskis apibūdinamas kaip vienas sėkmingiausių Rusijos baleto šokėjų, Sankt Peterburgo Mariinsky teatro ir Niujorko baleto trupės žvaigždė. Jis buvo kviestinis Londono Karališkojo baleto solistas.

„Nėra jokių abejonių, kad ponas Zelenskis turi vadovavimo patirties ir ryšių su Vakarais“, – 2011 m. rašė laikraštis „Kommersant“.

2016 m., prieš pradėdamas eiti pareigas Miunchene ir prieš santykius su Putino dukra, jis pakomentavo Rusijos galiūno Krymo aneksijos nesėkmę.

„Aš nesu politikas, bet jie turėtų susėsti prie vieno stalo ir nusiraminti. Menas išgelbės pasaulį“, – sakė jis.

Seniai sklando gandai, kad Maskvoje jis turėjo aukšto lygio mecenatus, tačiau šiandien paaiškėjo, kad jis pirmą kartą siejamas su Putino šeima.

2013 metais buvo pranešta, kad Zelenskį į teismą padavė Didžiosios Britanijos karališkasis baletas, kai jis ir jo auklėtinis Sergejus Poluninas pasitraukė iš spektaklio.

Bavarijos valstybinės operos generalinis direktorius Serge’as Dorney sakė, kad Zelenskio pasitraukimas iš vokiško baleto buvo susijęs su karu.

„Kelis kartus kalbėjomės su juo (aut.past. Zelenskiu), ir aš priverčiau jį padaryti išvadas, kad jis turėtų išvykti“, – sakė jis.

„Jis tokio sprendimo nepriėmė pats. Mes su juo pasikalbėjome, ir jis išėjo iš teatro“, – tęsė operos vadovas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer