Erika Vitulskienė – apie gyvenimo pokyčius ir išmoktas pamokas: teko priimti ir sunkių sprendimų

Rugpjūčio 8-ąją Erika Vitulskienė švenčia 34-ąjį gimtadienį. Moteris atvira – jai praėję metai buvo išties pilni pokyčių ir tikina, jog dabar jaučiasi geriau nei bet kada anksčiau.

Nors anksčiau E. Vitulskienė tikino, jog švęsti gimimo dienos nesinori, šiemet nuotaikos kardinaliai kitokios – kitokia ir ši vasara:

„Šiemet kardinaliai tas pasikeitė. Per visą savo gyvenimą nesu tiek atostogavusi, kiek tą dariau šią vasarą. Šventės gimtadienio nedarysiu, ne jubiliejus, bet šią vasarą tikrai švenčiu gyvenimą.

Labai daug laiko skyriau sau, keliavome, atostogavome, daug mielos veiklos skyriau sau, dariau tai, kas džiugina širdį“, – džiaugiasi pašnekovė.

Pasak Erikos, šie metai jai buvo kupini pokyčių – ir kai kurie iš jų iš pradžių nebuvo malonūs: „Šie metai tikrai nebuvo blogi.

Aišku, teko priimti ir sunkių sprendimų, išaugti iš tam tikrų drabužių, perlipti į kitus. Man tai buvo į naudą, nors tuo metu aišku atrodė, kad tai – tikra pasaulio pabaiga.

Aš dabar atsisuku visa tai atgal ir matau, kad buvo į naudą tie pokyčiai. Sako, kas septynerius metus žmogus keičiasi, toks yra prietaras. Aš truputį skubinuosi greičiau. Keičiuosi.“

„Geriau turėti ne šimtą eurų, o šimtą draugų. Supratau, kad turiu nuostabų draugų ratą, kad džiaugsmas ir laimė slypi mažose detalėse. Laimę kuriame patys ir ne kas kitas.

Jei žiūrint labai į ateitį, aš visgi gyvenu ir dar labiau suprantu, kad niekada nereikia varžytis, niekam nereikia nieko įrodinėti. Viską daryti reikia iš visos širdies, tada ir sugrįš su kaupu.

Galbūt man po koronos čia tokie apmąstymai užėjo, bet supratau, kad laimė net ir kavos puodely gali būti“, – naujai atrastu gyvenimo džiaugsmu dalijasi pašnekovė.

E. Vitulskienė šypteli – vienareikšmiškai, jai dabar svarbiausia – šeima ir sveikata. To ji sau gimimo dienos proga ir linki – sveikų ir laimingų artimųjų.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer