Lukašenka pasiuto: liaudis skundžiasi, kad kainos dvigubai išaugo

Baltarusijos diktatorius Aliaksandras Lukašenka, davė pylos savo iškviestiems ministrams dėl kylančių kainų ir liepė nesiteisinti išaugusiomis sąnaudomis ar sankcijomis. Ypatingai kliuvo vienam iš valdininkų, valstybės kontrolės komiteto vadovui, kuriam teko išklausyti moralizavimą dėl kylančių kainų ir nepatenkintų baltarusių pykčio.

„Sakykite, kiek šiandien kainuoja lengvasis automobilis „Atlas“? Doleriais? Kas nors man gali pasakyti? Jūs nežinote kainos vienintelio automobilio, kuriam yra didžiulis poreikis ir pas mus, ir Rusijoje?“ – susirinkimo metu pakėlęs balsą kalbėjo A. Lukašenka.

Baltarusijos valstybės kontrolės komiteto vadovas Vasilijus Gerasimovas, tuo metu turėjęs stovėdamas išklausyti Vakaruose nepripažinto Baltarusijos prezidento pamokymų, paaiškino, kad „tokie automobiliai kainuoja apie 27-28 tūkst. dolerių. „Į 25 tūkst. nesutelpame“, – kaltai nudelbęs akis pralemeno jis.

„Buvo 27 tūkst. O kiek dabar, jūs patikslinkite ir tada žurnalistams pasakykite. Pas jus kainos dvigubai išaugo. Jūs vyriausybėje tai žinote? Ir jūs ką galvojate, liaudis tylės? Jūs man dabar pasakysite: su transportavimu, su pinigais nebe taip, ir dar kažkas ne taip. Klausykite, bet juk ne dvigubai?!“ – sau būdingu parodomuoju stiliumi barė valdininkus įsiaudrinęs A. Lukašenka.

Gegužės pradžioje Baltarusijos žiniasklaida pranešė apie vietoje gaminamų „Geely“ modelių pabrangimą. Pažymima, kad labiausiai išaugo „Geely Coolray“ ir „Geely Tugella“ modelių kaina – 31-42 proc., priklausomai nuo konkretaus modelio ir komplektacijos.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer