Maestro Raudonikiui – 89: bičiulis skyrė jautrius žodžius

Legendinis maestro Algimantas Raudonikis atšventė 89-ąjį gimtadienį. Šiuo metu jis dienas leidžia slaugos namuose, tačiau tai nesutrukdė pasimatyti su artimiausiais bičiuliais, suvalgyti torto bei sugalvoti gimtadienio norą.

Apie praėjusią šventinę dieną naujienų portalui tv3.lt papasakojo ilgametis maestro bičiulis, verslininkas Mečislovas Subelis.

Jis, kartu su muzikologu Viktoru Gerulaičiu bei režisiere Laima Lingyte aplankė savo artimą bičiulį.

„Labai didelė laimė, kad mūsų mylimas maestro, palyginti, jaučiasi gerai. Pasitiko mus pasipuošęs, vaišių užteko visiems.

Jis labai norėjo pavaišinti bičiulius ir kolektyvą, kuris juo rūpinasi. Tikrai galiu pasakyti, kad slaugos namuose dirba puikūs žmonės, su kuriais A.Raudonikis labai gerai jaučiasi.“

M.Subelis šypsosi – nuotraukos išduoda maestro nuotaiką. „Pažiūrėkite, koks šelmiškas jo žvilgsnis, koks jaunatviškas. Kaip sakoma, nesvarbu, koks amžius, svarbiausia, kas yra širdyje.“

Artimas bičiulis išdavė ir didelį norą, kuriuo kartu su maestro bei kitais draugais gyvena. „Svajojame, kad pavyks Lietuvą nudžiuginti koncertu, kurį norėtume surengti minėdami 90-ąjį A.Raudonikio jubiliejų.

Kalbamės apie tai ir tikime, kad visos mintys materializuojasi, todėl reikia svajoti, tikėti ir siekti tikslų.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer