Košmaras lėktuve: abu pilotai užmigo skrydžio metu

Du keleivinio lėktuvo pilotai užmigo įpusėjus skrydžiui, tačiau per stebuklą saugiai jį nutupdė ir nė vienas keleivis nenukentėjo.

Skrydis ET343 iš Chartumo į Adis Abebą vyko rugpjūčio 15 dieną, incidentas įvyko daugiau nei 11 kilometrų aukštyje. Pilotai turėjo pradėti nusileidimą į Adis Abebos oro uostą.

Pabudo suskambus pavojaus signalui

Pasak „Aviation Herald“, oro eismo kontrolė bandė susisiekti su pilotais, tačiau nesėkmingai. Galiausiai įgula pabudo, kai išsijungė lėktuvo autopilotas ir suskambo pavojaus signalas.

Pilotams pavyko saugiai nutupdyti lėktuvą ir jis prastovėjo ant pakilimo/nusileidimo tako maždaug dvi su puse valandos, kol įvyko kitas skrydis, rašo dailymail.co.uk.

Duomenys patvirtino incidentą. Juose matoma, kad orlaivis praskrido pakilimo ir nusileidimo taką ir sugebėjo apsisukti ir sugrįžti, kai pilotai pabudo.

Aviacijos analitikas Alex‘as Macheras socialiniame tinkle „Twitter“ raše: „Didelį nerimą keliantis incidentas didžiausioje Afrikos oro linijų bendrovėje „Ethiopian Airlines“.

Boeing 373 #ET343 iki to laiko, kai pasiekė kelionės tikslą Adis Abeboje, vis dar buvo 11 kilometrų aukštyje. Kodėl jie nepradėjo leistis laiku? Abu pilotai miegojo.“

Jis paminėjo „pilotų nuovargį“, kurį apibūdino kaip „ne naują reiškinį“. Šis incidentas sukrėtė žmones ir daugelis sakė, kad toks elgesys – „neprofesionalus“ ir „pavojingas“.

Vienas žmogus rašė: „Tikiuosi, abu pilotai buvo atleisti ir aviacijos administracija pradėjo tyrimą dėl šios oro linijų įgulos darbo grafikų! Ačiū Dievui, kad neatsitiko nieko blogo.“

Tačiau ne visi sutiko, kad pilotai turėtų būti atleisti, vienas komentuotojas sakė, kad jie galėjo būti pervargę, o kompanija „viską užglaistė“.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer