Maksimas Galkinas jautriai prisipažino Pugačiovai meilėje: gerbėjai liko sužavėti

Maksimas Galkinas ir Ala Pugačiova laikoma viena stipriausių Rusijos šou verslo porų. Vyras dažnai socialiniame tinkle viešina itin mielas akimirkas, kurias leidžia drauge ir nuolat apie ją kalba tik geru žodžiu.

Tiesa, visai neseniai M. Galkinas paviešino vaizdo įrašą, kuriame įamžintas jis, Ala bei jų vaikai.

Gerbėjai liko sužavėti jaudinančiai filmuota medžiaga ir paliko daug komentarų.

„Tikra šeima, pavyzdys daugeliui!“, „Nuostabi šeima. Ir vaikai tikrai laimingi. Ir meilė nuoširdi“, „Kaip malonu matyti laimingą šeimą! Meilė tau ir džiaugsmas!“, „Dieve, suteikite jums dar daug laimingų metų kartu“, „Puiku, turite nuostabią šeimą! Jūs talentingi! Saugokitės ir atvykite į Taliną!“, – rašo gerbėjai.

Maksimas Galkinas sėkmingai filmuojasi televizijos projektuose, turi savo laidą „YouTube“ svetainėje ir koncertuoja. Tačiau Ala jau seniai pristabdė savo dainininkės karjerą, kad galėtų laiką leistu su šeima bei auginti atžalas, skelbė starhit.ru.

Galkinas pripažįsta, kad toks vaidmenų pasiskirstymas turėjo įtakos ir jų auklėjimo pareigoms. „Ala dabar namuose, nedirba, nekoncertuoja. Tai reiškia, kad mama daugiau laiko praleidžia su vaikais, o ne aš. Pasirodo, ji yra griežtesnė motina. Blogas policininkas yra bloga išraiška. Aš tiesiog vadinu ją pulkininku“, – juokėsi jis.

Žvaigždė pridūrė, kad 73 metų primadona noriai padeda vaikams ruošti namų darbus. „Kaip vaikams mokytis, kaip elgtis sunkiose situacijose – Ala viską pasako. Ji – griežta mama, o aš – linksmas tėtis, su kuriuo vaikai atsipalaiduoja ir žaidžia. Žinoma, Ala kartais juokais susierzina, kad yra griežta mama, o tėvas viską leidžia“, – šypsojosi Maksimas.

Naujienų portalas tv3.lt primena, 2011 m. įvyko ilgai lauktos dainininkės vestuvės su Galkinu. Santuoka buvo sensacija: visa šalis svarstė, ar Primadonna ir 27 metų jaunesnis parodistas jaučia gilius jausmus, ar poros santykiai yra tik viešųjų ryšių triukas ir pasaka. Komikas atkirto, kad sėkmė jį pasiekė dar ilgai, kol nebuvo užmegztas ryšys su Alla Pugačiova, rašo „Star hit“.

Praėjo metai žvaigždžių pora vis dar švytėjo iš laimės. Pora kartu sukūrė tikrą pasaką: jie apsigyveno gotikinio stiliaus dvare, primenančiame pilį, netoli Maskvos, atokiau nuo smalsių akių. Net ir patys aršiausi skeptikai pripažino: nepaisant reikšmingo amžiaus skirtumo, akivaizdu, kad menininkai sugebėjo sukurti stiprią šeimą. Tai patvirtino dvynių – Lizos ir Harry – gimimas 2013 m.

„Mūsų surogatinė motina nežinojo, kam ji pagimdė vaikus. Mes visi žinojome apie ją. Sumokėjime jai daugiau nei rinkos kainą, bet aš visada taip darau. Ji į šį procesą žiūrėjo labai atsakingai, jokių skundų nebuvo“, – dalijosi Galkinas.

Nuo pirmųjų gyvenimo dienų paparacai medžiojo šeimą dėl vaikų nuotraukų, todėl pora priėmė vienintelį teisingą sprendimą: norėdami sumažinti savo persekiojimą, socialiniuose tinkluose pradėjo skelbti vaikų nuotraukas. Liza ir Harry per naktį tapo „Instagram“ žvaigždėmis.

Dvynių atsiradimas sutuoktinius dar labiau suartino: abu stengėsi susitarti dėl darbo grafikų, kad praleistų daugiau laiko su įpėdiniais. Kai Pugačiova baigė sceninę karjerą, ji buvo be galo laiminga, kad jos vyras tapo pagrindiniu šeimos maitintoju, ir ji galėjo pasinerti į motinos vaidmenį.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer