Aiškėja daugiau detalių apie Alinos Kabajevos dar vieną nėštumą: Putiną tai nuliūdino

Pranešama, kad Rusijos prezidento Vladimiro Putino 38 metų draugė Alina Kabajeva vėl nėščia. Anot žiniasklaidos, V. Putinas buvo šokiruotas po to, kai ši informacija iškilo į viešumą.

Pasak žiniasklaidos, V. Putinas nesidžiaugia šia žinia, skelbė unian.net.

Nepatvirtintais duomenimis, Rusijos prezidentas nebenori vaikų ir nėra patenkintas, kad Kabajeva pastojo. Ypač jis nusiminė, kad gimnastė pagimdys ne berniuką, o mergaitę.

Pasak šaltinių, diktatorius „turi pakankamai“ dukterų.

„Jau pranešėme, kad Rusijos prezidento sugyventinė Alina Kabajeva nėščia, o vakar paaiškėjo būsimo kūdikio lytis – tai mergaitė“, – sakė šaltinis.

Pasak šaltinio, V. Putino elgesys nuliūdino Aliną, jog šis nebenori turėti mergaičių.

Primename, kad kiek anksčiau rašėme apie moters nėštumą.

Vyras neatskleidė savo šaltinių, kurie jam suteikė tokią informaciją, tačiau jis pareiškė, kad toks įtarimas, visgi gali būti tiesa. Tai, anot jo, liudija ir slogi V. Putino nuotaika, kuomet viešumoje jis matomas nusiminęs, mat galimai jo mylimoji A. Kabajeva jį išdavė, skelbia Ukrainos naujienų agentūra UNIAN.

„Pranešame, kad vakar Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, anot liudininkų, atrodė itin prislėgtas ir atsiribojęs nuo visų. Tokia jo būsena gali būti suprantama, nes jis, tikriausiai, vakar išsiaiškino, kad jo ilgametė sugyventinė ir jo vaikų motina Alina Kabajeva jam buvo neištikima, nes pasak liudininkų – ji ir vėl nėščia“, – rašė kanalo autoriai. Primename, kad anksčiau vienas Šveicarijos laikraštis skelbė, kad A. Kabajeva Šveicarijoje V. Putinui pagimdė du sūnus.

Pasirodė viešumoje

Vladimiro Putino „meilužė“ ir „dviejų jo sūnų motina“ pirmą kartą buvo pastebėta viešumoje nuo tada, kai Vakarų šalys jai skyrė sankcijas už „glaudžius asmeninius santykius“ su Kremliaus lyderiu.

Sklinda gandai, kad Olimpinių žaidynių auksą laimėjusi ritminės gimnastikos atstovė Alina Kabajeva (39) su Kremliaus lyderiu turi paslėptą šeimą. Ji iki šiol nekomentavo nei sankcijų, nei savo asmeninio gyvenimo. Visai neseniai moteris buvo pastebėta Juodosios jūros kurorte Sočyje ritminės gimnastikos treniruočių stovykloje apkabinanti 28 vaikus, rašo dailymail.co.uk.

Viešumoje pirmą kartą po taikytų sankcijų pastebėta Putino meilužė Alina Kabajeva (nuotr. socialinių tinklų)

 

Tai buvo pirmas kartas, kai ji pasirodė viešumoje nuo balandžio mėnesio, kai įrašė militaristinę ir patriotinę televizijos laidą, kurioje dalyvavo vaikai, ir kartu su jaunuoliais pasirodė prie Maskvos nežinomo kareivio kapo, kad išreikštų pagarbą žuvusiesiems Antrojo pasaulinio karo metais.

Šią savaitę ji vėl pasirodė netrukus po to, kai „Telegram“ kanalas pavadino ją „nematoma princese“.

Kai Putinas kovoja kare su Ukraina, ji 28 jauniesiems gimnastams Sočyje pasakė: „Noriu paraginti visus nepasiduoti – siekti savo tikslų, ir nenuleisti rankų“. Nors ji yra pirmaujanti sportininkė ir įžymybė Rusijoje bei vadovauja tvirtai prokremliškai žiniasklaidos imperijai, jos, kaip V. Putino partnerės, įtaka žiniasklaidai yra itin didelė. Spėliojama, kad ji ir Putinas turi bendrų vaikų – du sūnus, gimusius 2015 ir 2019 m., tačiau Rusijos visuomenė nebuvo informuota, ar jos tikrasis slaptas statusas yra pirmoji ponia.

Praėjusį mėnesį jai sankcijas skyrė Didžioji Britanija, vėliau – Kanada ir ES. „Įtariama, kad ji palaiko glaudžius asmeninius ryšius su Putinu“, – sakė Jungtinė Karalystė, įvesdama sankcijas. Kanados užsienio reikalų ministrė Melanie Joly iš pradžių pavadino ją „labai artimu Putinui asmeniu“. Tada ji pridūrė: „Nežinau (kaip) ją pavadinti, bet manau, kad ji jo partnerė.

ES ją pavadino „artima Putino bendražyge“, o JAV priešinosi sankcijų įvedimui ir išbraukė ją iš balandžio mėnesio sąrašo, kad išvengtų priešingo asmeninio smūgio Kremliaus lyderiui. Jos trumpalaikis pasirodymas yra tik antrasis šiais metais, tačiau žurnalistai jos net neklausė apie sankcijų taikymą ir to priežastis – jos ryšius su Putinu. Anksčiau karo metu buvo sklidę tvirtinimai, kad Kabajeva slapstėsi Šveicarijoje ar net aukštųjų technologijų Sibiro „požeminiame miesto bunkeryje“.

Neseniai visa informacija apie „The National Media Group“ (NMG), kurios pirmininkė ji yra, buvo ištrinta iš atvirų duomenų bazių. Jos atlyginimas šioje grupėje, valdančioje daugybę Putiną palaikančių televizijos ir laikraščių, buvo įvertintas beveik 8 milijonais eurų per metus, o Rusijos vidutinis metinis rodiklis yra 5000 eurų.

Tačiau dabar visos detalės dingo iš atvirų duomenų bazių, praneša „Mozhem Obyasnit“ „Telegram“ kanalas. „Registras buvo išvalytas iš karto po to, kai JK Alinai Kabajevai įvedė sankcijas“, – pridūrė kanalas, pavadinęs ją „Nematoma princese“. Manoma, kad Kabajeva įsikūrusi Sočyje, kur miesto žiemos olimpinių žaidynių parko pakraštyje statomas didžiulis jos vardu pavadintas gimnastikos centras.

Nuotraukos iš oro rodo didžiulį projekto, kuris prasidėjo 2017 m., vystymąsi. Gandai Kabajevą pirmą kartą romantiškai susiejo su Putinu dar 2008 m., kai ji buvo prokremliška parlamentarė. Istoriją išspausdinęs laikraštis buvo greitai uždarytas. Putinas, kuris 2013 metais paskelbė apie skyrybas su žmona Liudmila, buvusia „Aeroflot“ stiuardese, anksčiau yra sakęs: „Aš turiu privatų gyvenimą, į kurį neleidžiu kištis niekam. Tai turi būti gerbiama“.

Jis išplūdo „tuos, kurie savo kiauliškomis nosimis ir erotinėmis fantazijomis sėlina į kitų gyvenimus“. Kabajeva sakė, kad buvo sutikusi vyrą, kurį „labai myli“: „Kartais jautiesi toks laimingas, kad net bijai“.

Kartą Kabajeva beveik nuoga pozavo žurnalui „Maxim“, o fotografas ją apibūdino „itin seksualia moterimi“. Buvo daug pranešimų apie tai, kad ji nešiojo vestuvinį žiedą, tačiau jokių įrašų apie santuoką nebuvo. Pranešama, kad ji disponuoja Maybach limuzinų parku ir buvo pastebėta apsupta kariškių būrio.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer