Mamos širdis plyšta iš skausmo: namuose likti prašiusi 10-metė žuvo mokykloje

Antradienį, gegužės 24 dieną, Salvadoras Ramosas priėjo prie Robbo pradinės mokyklos ir, užsibarikadavęs klasėje, atidengė ugnį į viduje esančius vaikus ir mokytojus. Dešimties metų mergaitė, antradienį žuvusi per šaudynes Teksaso mokykloje, tą rytą maldavo mamos leisti jai likti namuose.

Jailah Silguero paprašė mamos leisti jai likti namuose antradienį – tą dieną, kai ji ir dar 18 vaikų bei du mokytojai žuvo per Salvadoro Ramoso šaudymą.

Tačiau iki mokslo metų pabaigos buvo likusios tik dvi dienos, tad mama reikalavo, kad dukra į mokyklą eitų. Dabar sielvarto prislėgta mama sako, kad jei būtų pasakiusi „taip“, jos dukrelė vis dar būtų su ja, rašo mirror.co.uk

Dukra nenorėjo eiti į mokyklą

Jailah močiutė Linda Gonzales pasakojo leidiniui „The Daily Beast“: „Jailah vakar nenorėjo eiti į mokyklą“. Ji pridūrė, kad Jailah mama Veronika Luevanos sielvartauja, jog neleido mergaitei likti namuose. Tačiau šeimos sielvartas tuo nesibaigė.

Kai užpuolikas pradėjo šaudyti Robbo pradinėje mokykloje Uvalde, Teksase, jis taip pat nužudė mažąją Jailah pusseserę Jayce Carmelo Luevanos.

Tragedija įvyko vos praėjus savaitei po to, kai šeima apraudojo pačios Veronikos tėvo netektį ‒  per vieną žiaurią savaitę ji neteko dukters ir tėčio.

Gonzales sakė: „Jos buvo tokie mieli ir meilūs vaikai. Ką galima pasakyti apie mažus nekaltus vaikus? Neturiu žodžių… Manėme, kad tai maža bendruomenė, čia to negali atsitikti, bet o Dieve, tai gali atsitikti bet kur“.

Veronika ir jos partneris Zeke Luevanos kartu su kitais tėvais ir giminaičiais skubėjo į Uvaldės pilietinį centrą, norėdami surasti savo dingusius vaikus.

Piktinasi, kaip lengvai jaunuolis nusipirko ginklą

Mamos telefonas išsikrovė, kai ji valandų valandas laukė bet kokių žinių apie savo vaiką. Ji blaškėsi tarp Uvaldės pilietinio centro, kur jiems buvo liepta eiti susitikti su vaikais, ir mokyklos.

Tuo tarpu močiutė Gonzales sakė, kad vienas iš jos sūnėnų dirbo vietiniame šerifo skyriuje ir buvo iškviestas į šaudynių vietą. Jam teko grįžti namo persirengti, nes jo drabužiai buvo permirkę krauju.

Jis papasakojo, kaip „niekada nepamirš“ siaubingų šaudymo pasekmių ir kaip pernešė žuvusių vaikų kūnus, kad juos būtų galima uždengti.

Kaip ir daugelis, Gonzales piktinosi, kad taip kaip lengvai 18-metis nusipirko šautuvą ir pradėjo siaubingą išpuolį prieš pradinę mokyklą.

Tačiau, nors daugelis JAV gedi, atrodo, kad šalies politikai vėl atsidūrė aklavietėje ‒ negali arba nenori nieko daryti dėl šalies ginklų problemos. „Facebook“ tinkle Veronika apraudojo savo mylimos dukters netektį.

„Kodėl, kodėl mano kūdikis…“, – rašė ji. „Keliauk į dangų, brangioji, močiutė ir senelis pasitiks tave plačiai išskėstomis rankomis. Mes labai tavęs pasiilgsime, mūsų mažoji Chula“.

Siaubingas šaudymas prasidėjo po to, kai Ramosas pašovė kartu gyvenusią savo močiutę ir išvažiavo į mokyklą. Pakeliui jis sudaužė savo automobilį, tačiau toliau nuėjo pėsčiomis ir šovė į vietos policininką, bandžiusį jį sustabdyti.

Patekęs į vidų, jis užsibarikadavo Irmos Garsijos ketvirtos klasės patalpoje ir, regis, be atodairos šaudė į juos visus.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer