Medikai kovoja dėl 2-mečio gyvybės: prarijus bateriją ji sprogo organizme

Dvejų metų Dylanas Alejandro iš Sonoros, Meksikoje, prarijo bateriją ir dabar kovojama dėl jo gyvybės. Praryta baterija sprogo, sukeldama stemplės deginimą ir plaučių infekciją.

Dylaną spalio 23 d. mama nuvežė į ligoninę Kananėjoje, Sonoros valstijoje, Meksikos šiaurės vakaruose, kai jis ėmė sunkiai kvėpuoti, prarijęs bateriją, rašo mirror.co.uk.

Jis buvo perkeltas iš vietinės ligoninės į didesnį medicinos centrą Hermosiljo mieste ir dabar jau 16 dienų yra intensyviosios terapijos skyriuje.

Jo motina Nayeli Guadalupe Coronado Nino vietos žiniasklaidai papasakojo, kaip jos sūnus Dylanas patyrė stemplės nudegimą ir infekciją viename iš plaučių, kai jo viduje sprogo baterija.

Būklė pablogėjo dėl nudegimų ir infekcijos

Medikai naudojo aparatą, kad į jo kraują patektų daugiau deguonies, bet tada sprogo baterija ir berniuko būklė pablogėjo dėl nudegimų ir infekcijos.

Dylano kraujas nebeapdoroja deguonies ir pranešama, kad chirurgai gali jį operuoti tik tada, kai deguonies lygis bus stabilesnis. Tuo pat metu Dylano šeima socialiniuose tinkluose prašo finansinės pagalbos, nes neturi sveikatos draudimo.

 

JK Great Ormond Street ligoninė teikia patarimus tėvams baterijų saugos klausimais, nurodydama: „Naujas baterijas laikykite originalioje pakuotėje vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jei įmanoma, užsandarinkite baterijų dėžutę ar padėkite jas atokioje ir vaikams nepasiekiamoje vietoje“.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer