Melania Trump išvaizda užburia ne vieną: griežtos jos taisyklės suprantamos ne kiekvienam

Nepaisant to, kad buvęs Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas sulaukia daug kritikos, jo žmona Melania yra laikoma viena stilingiausių ir geriausiai atrodančių moterų. Tiesa, tik nedaugelis galėtų patikėti, kad jai 52-eji – moteris atrodo išties pritrenkiančiai.

Tiesa, visa tai – ne gerų genų, o itin sunkaus darbo vaisius.

Dar anksčiau užsienio žiniasklaidai Melania yra atskleidusi, kad sportas – neatsiejama jos gyvenimo dalis, mankštintis jis stengiasi kiekvieną dieną. Tiesa, kadangi jos gyvenimo būdas įtemptas ir jai dažnai tenka keliauti, daugiausiai ji užsiima pilatesu.

Tiesa, ne ką mažiau ji mėgsta ir tenisą – tai visos Trumpų šeimos pamiltas sportas.

Įdomu ir tai, kad Melania dažnai ant kulkšnų dėvi papildomus svorius, kad kojos būtų grakštesnės.

Ne ką mažiau dėmesio ji skiria ir savo įvaizdžiui. Teigiama, kad net Baltuosiuose Rūmuose ji buvo įkūrusi specialų grožio kambarį, kuriame instaliuoti idealūs šviestuvai.

Melanios vizažistė Nicole Bryl pasakojo, kad kiekvieną dieną moteriai sukuriamas makiažas užtrunka daugiau, nei valandą, o jei jis turi išsilaikyti visą dieną, tenka užtrukti net ir ilgiau.

Taip pat M. Trump naudoja įvairius kremus, kuriuose gausu A, C ir E vitaminų, siekdama, kad jos oda būtų švytinti ir jaunatviška.

Taip pat žinoma moteris stengiasi skirti laiko ir atsipalaidavimui – ji įsitikinusi, kad tai padeda ne tik protui, bet ir odai.

M. Trump stengiasi laikytis ir sveiko gyvenimo būdo besirinkdama maistą. Pavyzdžiui, pusryčiams ji visuomet renkasi glotnučius, kurie pilni vitaminų. Vėliau, dienos metu, ji stengiasi suvalgyti bent 7 gabalėlius vaisių.

„Tai nėra dieta – paprasčiausiai aš visuomet jaučiuosi geriau ir esu energingesnė, kai valgau sveikai. Jei noriu paužkandžiauti, dažniausiai rinksiuosi vaisių arba šokolado, nes manau, kad kūnui reikalinga ir tai“, – sako ji.

Tiesa, dar anksčiau Melania yra atskleidusi, kad dievina dietinę „Colą“ bei specialiai paruoštą vištieną.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer