Putinas sugrąžino Rusiją į SSRS laikus: ordinai „tėvynės motinoms“ ir deficitinių prekių parduotuvės

Rusiją kamuoja Vakarų sankcijos, dėl kurių šalyje ima trūkti prekių ar konkrečių gamybai reikalingų detalių. Kremliaus politika Rusiją po truputį grąžina į Sovietų Sąjungos laikus, kai buvo jaučiamas prekių deficitas, o užsienio diplomatams buvo sukurtos atskiros parduotuvės.

Apie situaciją naujienų portalo tv3.lt tinklalaidėje „Sukasi pasaulis“ kalbasi žurnalistai Andrius Jakimčuk ir Vilmantas Venckūnas.

„Labai norėjo grįžti į Sovietų Sąjungą su visais deficitais ir blatais, tai ir grįžo. Įkūrė gi pas juos parduotuves diplomatams. Atkūrė senąją tradiciją. Juokėsi visi rusų internetai, kad diplomatai be eilių už valiutą vėl galės gauti deficitinių prekių, kurių Rusijoje šiaip nebeparduoda. Grįžta tie laikai.

Šiaip Putinas mėgsta tas Sovietų Sąjungos idėjas. Grąžino gi dabar „rodina mat“ (tėvynės motinos) vardą pasižymėjusioms mamoms, koks buvo ir sovietų laikais. Atitikmuo buvo, kažkokios premijos, bet dabar grąžintas tas sovietinis.

Jie grįžta į tą Sovietų Sąjungą. Jie nesukūrė Sovietų Sąjungos numeris du. Ne, jie nusprendė nubraukti tuos trisdešimt metų ir pasidarom normalią Sovietų Sąjungą“, – kalbėjo A. Jakimčuk.

Apie kitus sankcijų sukeltus kuriozus ir nutikimus žiūrėkite ištraukoje, esančioje teksto viršuje.

Atsakymai, kodėl Ukraina nesiima kontrpuolimo ir ar Donaldui Trumpui gresia ilgi metai kalėjime – pilname „Sukasi pasaulis“ epizode.

Visas epizodas:

Kalbamės apie:

00:10 Įžanga

00:21 Zaporižia ar Zaporožė?

01:10 Sustojusi fronto linija: kodėl Ukraina nekontraatakuoja?

07:56 Ar Zaporižios AE yra tiksinti bomba?

16:20 Teisėsaugos krečiamas Trumpas: sės į kalėjimą ar kandidatuos į prezidentus?

29:30 Aliaksandras Lukašenka įsakė Baltarusijoje gaminti VISKĄ

39:54 Putinas grąžino Rusiją į SSRS laikus

43:42 Išpuolis prieš Salmaną Rushdie

48:55 Religija ir valdžia: kiek tai pavojinga?

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer