Mergele Marija praminta moteris tikina pastojusi be sekso: „Įtariau, kad man kažkas negerai“

Nicolė Moore teigia, kad iki penkto nėštumo mėnesio ji nebuvo praradusi nekaltybės, tačiau gydytojai netiki, kad ji iki tol nebuvo turėjusi lytinių santykių. Mamą, tvirtinančią jog ji pastojo be sekso, pradėjo vadinti Mergele Marija.

Nikolė Moore negalėjo patikėti esanti nėščia prieš aštuonerius metus ir tvirtina, jog tuo metu ji dar buvo nekalta. Mokytoja iš Portsmouth, Hampshire, kentė nuo taip vadinamo vaginizmo, kai makšties sienelės nevalingai susitraukia ir manoma, kad tą patiria bent viena moteris iš 500.

Tai reiškia, jog ji negalėjo naudoti tamponų bei turėti tikrų lytinių santykių. Su savo partneriu Nikolė teigia radusi kitų kūrybingų intymumo būdų, bet buvo siaubingai sukrėsta, kai jos nėštumo testas pasirodė esąs teigiamas.

„Visą savo paauglystę negalėjau netgi tampono įsidėti ir įtariau, kad man kažkas negerai”, – sako Nikolė, kuriai jau 28 metai. „Tačiau gydytojai man tvirtino, kad viskas puiku. Sulaukus 18 metų pradėjau susitikinėti su vaikinu, mano dukros tėvu. Jis buvo keleriais metais vyresnis ir labiau patyręs. Pabandėme lytiškai suartėti, bet niekaip nepavyko ir aš nesupratau kodėl, toks jausmas lyg atsimuštume į mūro sieną. Vėl kreipiausi į gydytojus ir po apžiūros jie vėl patvirtino, jog nieko blogo nėra.”

Kai Nikolę pradėjo kamuoti rėmuo, jos kolegės paklausė ar ji nėščia, bet Nikolė tik nusikvatojo. Tačiau po teigiamo nėštumo testo ji pradėjo panikuoti, kad ji negalės pagimdyti, nors vis dar nepajėgė suprast kaip ji pastojo, rašo mirror.co.uk

„Negalėjau tuo patikėti, buvau priblokšta ir sumišusi. Kaip aš pagimdysiu, jei net lytiškai suartėt nepavyko? Bijojau, kad mano partneris pagalvos, jog jį apgaudinėjau. Laimei, jis sakė puikiai pažįstąs mane ir mano kūną ir nė sekundei nesuabejojo. Mane pralinksmina, kai žmonės iki šiol mane vadina Mergele Marija“.

Gydytojai, į kuriuos Nikolė kreipėsi pagalbos, pradžioje negalėjo patikėti, kad ji nebuvo turėjusi tikrų lytinių santykių. Tačiau, nors ir retai pasitaiko, meilės žaidimų metu sėkla gali pakliūti į makštį.

„Viso nėštumo metu medikai vargu ar tikėjo mano istorija. Mano partneris kartu su manimi dažnai lankydavosi pas gydytojus ir aiškindavo, kad mes tikrai lytiškai nesantykiavom. Pamenu vieno vizito metu akušerei nepavyko įkišti piršto vidinei patikrai. Aš jai tvirtinau, kad sekso nebuvo, o jis iš manęs tik pasijuokė.

Jau maniau, kad niekada nepriversiu nieko manimi patikėt ir nesužinosiu tiesos. Bet vieno vizito metu mane apžiūrėjo gydytojas rezidentas, kuris neseniai tyrinėjo vaginizmą ir, išgirdęs mano istoriją, patikino, jog tai ir galėjo būti mano atvejis. Grįžusi namo internete susiradau informaciją apie savo simptomus ir negalėjau patikėti tuo ką perskaičiau“.

Netikėtas nėštumas virto palaima, kai Nikolei viskas paaiškėjo. Ketvirtą nėštumo mėnesį jai buvo diagnozuotas vaginizmas, o dar po mėnesio ji pagaliau prarado nekaltybę. Nors Nikolė bijojo gimdymo komplikacijų, ji pagimdė sveiką mergytę Tilly, kuriai dabar aštuoneri.

Nikolė dalijasi savo istorija ir sako „Terapeuto patarimu pradėjau naudoti plėstuvus.Tai buvo įtemptas ir varginantis procesas, bet man pavyko ir pirmą kartą galėjau pasimylėti nėščia. Su dukros tėčiu mes nebesame kartu, tačiau aš dėkinga jam už paramą bei palaikymą. Mane vis dar kamuoja vaginizmas, bet žinau kaip su tuo gyventi ir tai nėra jau taip blogai. Negaliu naudoti tamponų, bet džiaugiuosi normaliu lytiniu gyvenimu. Labiausiai didžiuojuosi savo gyvenimo stebuklu dukryte Tilly.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer