Mergina ieškojo pasiturinčio vyro, bet bankininko atsakymas atėmė žadą

Ši mergina ieškojo turtingo vyro, pasinaudodama viena iš pažinčių svetainių. Savo skelbime ji išdėstė štai tokius reikalavimus, kuriuos turi atitikti būsimas vyras.

“Aš nesiruošiu meluoti, kokios pažinties ieškau šioje pažinčių svetainėje. Šiais metais man suėjo 25-eri metai ir aš esu labai patraukli. Taip pat turiu gerą skonį stiliui. Aš noriu ištekėti už vyro, kuris uždirba bent 500 000 dolerių per metus. Jūs galite pagalvoti, kad aš esu savanaudė, tačiau ne, tai netiesa. Jums reikai suprasti tai, kad pavyzdžiui, Niujorke žmogus uždirbantis vieną milijoną per metus yra priskiriamas vidutinei klasei. Todėl aš nenoriu jaustis lyg kokia elgeta.

Mano sąlygos nėra jau tokios neįgyvendinamos. Ar šioje svetainėje yra žmonių, kurie uždirba 500 tūkstančių ir daugiau per metus? Ar visi tokie vyrai jau vedę? Dar vienas klausimas: “Ką man reikia padaryti, kad ištekėti už tokio vyro kaip tu?“

Visų vyrų, su kuriais susitikinėjau, pajamos neviršija 250 tūkst. dolerių per metus. Man tai atrodo mažoka… Taip pat norėčiau, kad atsakytum į mane dominančius klausimus:

1. Kur, Jūs turtuoliai, mėgstate leisti laiką, kad galėčiau su Jumis susipažinti? (Mėgstami barai, restoranai, sporto klubai, pageidautina su adresais)

2. Kokio amžiaus moterys traukia labiausiai?

3. Kodėl visų turtingų vyrų žmonos tokios baisios?

4. Kaip Jūs sužinote, kad būtent ši mergina skirta Jums? Tik merginos rolė manęs nedomina, aš noriu ištekėti.

Labai laukiu tavo žinutės.“

Vieno JAV banko darbuotojas merginai atrašė štai taip:

“Miela, gražuole,

Aš perskaičiau tavo prisistatymą, pažinčių svetainėje, su dideliu susidomėjimu. Turbūt yra ne viena mergina, kuri mąsto kaip tu. Pažvelkime į tavo situaciją iš investicinės perspektyvos.

Mano metinis uždarbis yra daugiau nei 500 tūkstančių dolerių per metus. Būtent tai, ko tu ieškai. Tiesa, aš net nenoriu gaišti laiko su tavimi. Kaip verslininkas, galiu pasakyti, kad vesti tave yra visiškai blogas sprendimas. Viskas labai paprasta ir tuoj aš paaiškinsiu kodėl.

Tavo pasiūlymas yra mainai: tu duodi “grožį“, aš pinigus. Subjektas “A“ siūlo grožį, o subjektas “B“ už jį sumoka. Atrodo kaip ir logiška.

Tik yra viena didelė problema… Tavo grožis palaipsniui išnyks, o mano pinigai nedings be jokių pateisinamų priežasčių.

Jeigu šnekėti ekonominiais terminais, tai mano akcijos kils, o tavo kris… Juk tai visiškai blogas verslo sprendimas.

Esmė tame, kad vėliau tu tapsi nebe tokia patraukli ir investuoti į tave nesinori… Taip, galbūt tai skamba žiauriai, bet pagalvok ir iš mano pusės.

Žmonės, kurie uždirba 500 tūkstančių per metus, tikrai nėra kvaili. Taip, jie norės su tavimi susitikti, bet jie tikrai tavęs neves. Aš nuoširdžiai tau siūlau pagalvoti, kaip pačiai užsidirbti pinigus, o ne ieškoti turtingo vyro.

Tikiuosi mano atsakymai tau bus naudingi“.

idomu.net

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer