Audronę suviliojo 19 metų jaunesnis vyras: po 1 nakties gyvenimas apsivertė aukštyn kojom

Marius ir Audronė pamilo vienas kitą, santykiai vis gilėjo ir vyras pradėjo vis dažniau lankytis mylimosios namuose. Tačiau, kai pas Audronę atvyko dukra, kilo didžiulis skandalas. Jai nepatiko 19 metų jaunesnis vyras jos mamos lovoje. Dukra iškėlė ultimatumą – arba ji, arba Marius. Iš Audronės gyvenimo visgi pasitraukęs vyras dabar siekia ją susigrąžinti. Tam jis atvyko į „TV Pagalbos“ studiją.

Marius ir Audronė susipažino „Facebook“ platformoje prieš keturis mėnesius. Vyras pats parašė nepažįstamai moteriai, šie greit rado bendrą kalbą.

„Nuotraukų ji nebuvo įkėlusi. Aš žmogaus nesirenku nei pagal išvaizdą, nei pagal metus. <...> Kai susitikom realiai, pamačiau, kas per žmogus. Patiko ji man“, – pasakojo Marius.

Vyras už Audronę jaunesnis 19 metų. Šis amžiaus skirtumas ypač nepatinka moters dukrai, kuri nuo pat santykių pradžios bandė perkalbėti savo mamą. Po pirmo pasimatymo Audronės namuose, įsimylėjėliai naktį praleido kartu, tačiau kitą dieną moteris ėmė sakyti, kad tai buvo klaida. Kaip įtaria Marius, tam įtaką taip pat padarė Audronės dukra.

Pati Audronė tikino, kad santykiai nesusiklostė ir dėl to, nes su Mariumi tiesiog neįmanoma susikalbėti.

„Paskutinį kartą mes turėjome susitikti, bet susitikimas nepavyko ir jis labai užpyko. Taip ir įvyko“, – sakė moteris.

Anot Audronės, jos dukrai Marius nepatinka ne tik dėl amžiaus skirtumo, bet ir dėl jo charakterio. Esą po vieno poros konflikto, šis iš pykčio parašė tuo metu dar nepažįstamai merginai, kad miegojo su jos mama.

„Ji buvo šokiruota. Dukra ant manęs užpyko. <...> Ji man pasakė: arba jis, arba aš. Man tokia baimė, nes nenoriu ir jos netekti, o jo irgi nepažįstu. Jis nori, kad su juo pradėčiau gyventi“, – pasakojo moteris.

Ar Mariui pavyko susigrąžinti Audronę, pamatykite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer