Milijoninėmis vestuvėmis išgarsėjusi Sandra Skorupskaitė susilaukė trečios atžalos: atskleidė vardą

Milijoninėmis vestuvėmis išgarsėjusi Sandra Skorupskaitė susilaukė trečios atžalos. Džiugia žinia moteris pasidalijo socialiniame tinkle.

S. Skorupskaitė atskleidė, kad dukra gimė lapkričio 11-ąją.

„Dajana Budimlić. 11-11-22 13:34 val. 3020kg. 50cm.“, – rašė moteris ir paviešino nuotrauką su mažyle.

Primename, kad neseniai moteris prieš fotografės objektyvą stojo vilkėdama Lietuvos dizainerio Roberto Kalinkino sukurtą įvaizdį, kuris išryškino nėščiosios pilvą.

Ryškų, drąsų, kartais net ekstravagantišką stilių mėgstanti moteris paskutines nėštumo savaites užfiksavo ir nusimetusi drabužius.

Dėl fotosesijos pas Sandrą iš Berlyno į Dubajų atskrido „Framemeplease“ fotografių komanda.

„Norėjau įsiamžinti ypatingose nuotraukose ir mums tai labai gerai pavyko. Idėjos kilo spontaniškai bei pasitelkus pavyzdžius iš kitų – įkvepiančių, nuostabių – moterų nuotraukų internete. Blogi komentarai manęs nebaugina – myliu šias nuotraukas“, – naujienų portalui tv3.lt sakė moteris.

Už kelių savaičių gimdysianti Sandra teigė savo kūne besijaučianti gerai.

„Būti nėščia yra malonus jausmas – greitai duosiu gyvenimą kažkam, kas bus svarbus visą gyvenimą. Ką manote apie mano nuotrauką?“ – sekėjų klausė trečiosios atžalos besilaukianti moteris.

Neseniai surengtame kūdikio lyties atskleidimo vakarėlyje Sandra su sutuoktiniu Dario Budimlicu sužinojo, kad jų šeimoje augs dar viena dukra.

Prieš daugiau nei 10 metų Sandra išvyko iš Lietuvos į Berlyną, kur jau gyveno jos mama. Su būsimu vyru moteris susipažino prieš 11 metų.

„Susitikome Berlyno klube. Vyras visur ir visada mane palaiko, pasitiki, mes esame geriausi draugai“, – anksčiau naujienų portalui tv3.lt sakė moteris.

Sandra tikino, kad jos vestuvės, kuriose buvo 116 svečių, buvo nukeltos net kelis kartus dėl pasaulyje vyravusios pandemijos.

„Rengti vestuves koronaviruso akivaizdoje – didelis iššūkis. Tai kainavo daug streso ir nervų, juk reikėjo viską derinti su planuotojais bei tiekėjais. Tiesa, viską sustyguoti man padėjo dvi nuostabios planuotojos – Gintarė ir Andrea. Jos man buvo didžiausia ir geriausia parama bei pagalba.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer