Ar rasite pasislėpusią katę? Pavyksta tik akyliausiems

Šioje nuotraukoje slypi puikiai užsimaskavusi katė. Įsižiūrėkite, ar pavyks ją pastebėti?

Jeigu vos tik pažvelgę į šią nuotrauką pastebite užsimaskavusią aplinkoje katę, sveikiname, turite puikų erelio žvilgsnį.

Kai kuriems žmonėms iš pirmo karto to padaryti nepavyksta, nes viskas, ką jie mato nuotraukoje yra tik medis ir šalia jo nukritę rudeniniai lapai, rašoma thesun.co.uk.

Nepavyko pastebėti

Pasidalinęs optinę iliuziją sukuriančia nuotrauka socialiniame forume „Reddit“ vartotojas rašė: „Mano katė, kuri įamžinta nuotraukoje, tiesiog ėmė ir dingo.“

Nuotraukoje esantis vaizdas sukuria tokią optinę iliuziją, kad pastebėti jame rainos katės tampa beveik neįmanoma. Gerokai turėjęs įsižiūrėti į nuotrau

Dar kitas žmogus taip pat dalinosi savo įžvalgomis. „Geras, net negaliu sau paaiškinti, kodėl tiek ilgai negalėjau pastebėti katės!“ – rašė jis.

Kiti vartotojai prisipažino, kad norėdami pastebėti nuotraukoje katę, jie turėjo gerokai priartinti jos mastelį. Visgi, kiti žmonės džiaugėsi, kad turi puikų erelio žvilgsnį ir nesunkiai pastebėjo katę, kuri yra matoma šalia medžio kamieno, kur atsitūpusi mėgaujasi saulės spinduliais.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer