Mirė „grožio karaliene“ vadintas modelis: paprasta operacija pasibaigė tragedija

Buvęs modelis, „Mis Brazilija“ karūną užsidėjusi 2018-aisiais, grožio karalienė Gleycy Corrieia (27) pirmadienį mirė privačioje klinikoje. Skelbiama, kad moteris anapilin iškeliavo po paprastos operacijos, kai dviem mėnesiams panirus į komą staiga sustojo jos širdis.

Modeliui anksčiau buvo daryta įprasta tonzilių šalinimo operacija, dėl kurios prasidėjo staigus ir didelis kraujavimas. Tai sukėlė infarktą ir galiausiai ją paguldė į komą, rašo dailymail.co.uk.

Šeimos kunigas Lidiane Alves Oliviera sakė: „Jai buvo atlikta tonzilių pašalinimo operacija, o po penkių dienų, praleistų namuose, ji patyrė kraujavimą. Ji nuvyko į klinikas, tačiau dėl komplikacijų jos širdis sustojo balandžio 4 d., o nuo to laiko ji buvo komos būsenoje, be jokių gyvybės ženklų smegenyse. Deja, jos išgelbėti nepavyko. Jos kūnas buvo išsiųstas į Makao teismo medicinos institutą skrodimui.“

Correia šeimą pažįstantis pastorius Jakas Abreu socialiniuose tinkluose rašė, kad jos artimieji mano, jog operacijos metu buvo padaryta medicininė klaida. Jis pridūrė: „Dievas pasirinko šią dieną, kad paimtų mūsų princesę. Žinome, kad jos labai pasiilgs, bet dabar ji savo šypsena praskaidrins dangų…“

Pastorius Abreu pridūrė: „Labai ačiū visiems, kurie meldėsi dėl jos. Tegul Viešpats atlygina už kiekvieną maldą ir visas šias dienas kartu. Ji įvykdė savo tikslą ir paliko mumyse savo meilę. Mes prašome jūsų maldų už šeimą ir draugus, kad Šventoji Dvasia atneštų paguodą šiuo sunkiu metu.“

2018 metais Correia buvo karūnuota „Mis Brazilija“. Ji taip pat buvo verslininkė, kuri specializuojasi lazerio terapijoje ir permanentinio makiažo srityje. Ji klientams daromydavo kosmetines tatuiruotes.

Pagerbdama Correia, oficialioji Mis Brazilija 2022 sakė: „Gleycy visada bus prisimenama dėl savo grožio, džiaugsmo ir empatijos, begalinio draugiškumo su savo klientais, rodomo savo darbe“.

Correia „Instagram“ tinkle turi daugiau nei 52 000 sekėjų, o po to, kai ją ištiko koma, jos paskyrą perėmė artimieji, nuolat skelbė maldas jos puslapyje. Socialinėje žiniasklaidoje ji papasakojo apie savo auklėjimą po to, kai užaugo skurdžiuose namuose Brazilijoje. Correia pasakojo, kad dirbti pradėjo būdama vos aštuonerių ir tuo metu dirbo grožio salone.

„Niekada nesužinosime, kokie esame stiprūs, kol vienintelis pasirinkimas, kurį turime, yra būti stipriems“, – „Instagram“ rašė ji. „Aš tikrai negimiau auksiniame lopšyje, esu iš labai kuklios šeimos, bet labai tuo didžiuojuosi“.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer