Modelis nustojo skusti pažastų plaukus ir neatsigina vyrų dėmesio: atskleidė, kodėl 5 metus nesimylėjo

Modelis Fenella Fox (20) savo kūno plaukus pradėjo auginti būdama maždaug 20-ies, kai ėmė svarstyti, kaip jos kojų plaukai atrodys neskųsti. Dabar ji pragyvena pardavinėdama nuotraukas, kuriose matosi jos kūno plaukai.

Mergina išgarsėjusi augindama pažasties plaukus, kalbėjo apie „sudaiktinimą“, kurį tenka patirti modeliui.

Fenella Fox dabar yra viena iš labiausiai žinomų modelių, kurios nesigėdija kūno plaukų, ir sako gaunanti „tūkstančius“ iš vyrų, kurie dievina natūralią išvaizdą.

Modelis bandė skleisti savo pažiūras „TikTok“ paskyroje ir „YouTube“ kanale, tikėdamasi, kad kūno plaukai ir veidas be makiažo taps socialiai priimtini.

„Aš jau ketverius metus į socialinius tinklus talpinu nuotraukas, kuriose demonstruojami pažastų plaukai. Pirmus metus, kai tai dariau, verkiau beveik kiekvieną dieną. Daug kartų sunerimau dėl savo gyvybės, nes sulaukiau daugybės neapykantos.

Kai reguliariai skusdavausi pažastis, dažnai pozuodavau pakėlusi rankas ir nesulaukdavau nei vieno komentaro. Dabar po kiekvienu įrašu komentaruose minimos mano pažastys, net jeigu nuotraukose jų ir nėra“, – pasakoja ji „Daily Star“.

Fenella nustojo skusti pažastų plaukus „protestuodama“ 2016 m., tačiau, supratusi, kad tai sulaukia daug neapykantos, ji taip pat suprato, kad yra ir didelė dalis vyrų, kuriems tai patinka.

Kai ji nustojo skustis kojas, ji nebuvo mačiusi kaip atrodo neskustos moters kojos, tuomet nuotraukų nerado net ir internete, nors tai dabar pamažu keičiasi.

Ji sakė: „Skutau kojas nuo tada, kai kojų plaukai dar net neaugo. Mano, vaiko akimis, tai atrodė „šaunu“ ir „suaugėliška“, todėl norėjau tai padaryti“.

Fenella teigė, kad tapimas suaugusiųjų modeliu tik dar labiau padidino spaudimą būti be kūno plaukų.

„Nuo tada, kai man suėjo 18 metų, dirbau modeliu, pardavinėjančiu nuotraukas suaugusiesiems internete. Tuo metu buvo įprasta, kad kiekvienoje nuotraukoje matėsi nuskustos kojos, nuskustos pažastys, išpešioti antakiai ir pilnas makiažas, todėl man prireikė, daug drąsos padaryti priešingai“, – sako ji.

Pirmasis jos „TikTok“ vaizdo įrašas buvo peržiūrėtas daugiau nei 1 milijoną kartų, be to, ji matavosi maudymosi kostiumėlius „YouTube“ ir šį vaizdo įrašą peržiūrėjo 3 milijonus kartų. Beveik kiekvienas komentaras buvo apie kūno plaukus.

Fenella sakė: „Tikiuosi, kad kiekvieną kartą, kai mano nuotraukos pasiekia auditoriją, kuri nėra įpratusi matyti pažastų plaukų, atsiveria bent vienas protas. Moterys negimė beplaukės ir lygios kaip delfinai, jos gimė plaukuotos – visur.“

Dabar 28-erių moteris sakė, kad neatsigina vyrų dėmesio, kurie kviečia ją į pasimatymus. Tiesa, ji turi griežtą taisyklę – nesimylėti iki trečio pasimatymo, tačiau dauguma vyrų, su kuriais ji išeina, atrodo „nekantrūs“, skelbė nypost.com.

„Norėčiau pasimylėti – tiesą sakant, aš to labai trokštu – bet beveik penkerius metus išgyvenu celibatą, nes vyrai tiesiog negali sulaukti iki trečiojo pasimatymo“, – kalbėjo ji.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer