Galingas smūgis rusams: Nova Kachovkoje ukrainiečiai sunaikino tiltą, rusų amunicijos sandėlį, 35 okupantus ir 5 šarvuočius

Ukrainos operatyvinė vadovybė „Pietūs“ skelbia, kad Nova Kachovkos srityje Ukrainos ginkluotosios pajėgos sunaikino rusų pastatytą tiltą per Dnieprą, kurį okupantai bandė naudoti pajėgų transportavimui.

Apie tai praneša „Ukrinform“.

„Pagal kovinių užduočių rezultatus patvirtinti priešo nuostoliai – 35 okupantai, 5 vienetai šarvuočių ir 120 kalibro minosvaidis. Nova Kachovkos rajone buvo sunaikintas amunicijos sandėlis ir susprogdintas tiltas per Dnieprą“, – pranešė spaudos tarnyba.

Aiškinama, kad per naktį Ukrainos aviacijos ir raketų bei artilerijos daliniai įvykdė daugiau nei 130 šaudymų okupantų karių ir priešo kovinės technikos koncentracijos vietose, tilto ir amunicijos sandėlio zonose.

Naujienų portalas tv3.lt šiandieną rašė, kad Rusijos įsibrovėliai agituoja laikinai okupuotų Ukrainos teritorijų gyventojus išvykti į Rusijos Federaciją dėl „paaštrėjusios padėties“.

Apie tai „Telegram“ pranešė Enerhodaro meras Dmitrijus Orlovas, praneša „Ukrinform“.

„Enerhodare šiandien okupantai paskelbė savo informaciniuose šaltiniuose, kuriame „dėl pablogėjusios situacijos“ rekomenduoja <...> okupuotų teritorijų gyventojams išvykti į Rusijos Federaciją“, – rašė jis.

Taip pat skelbėme, kad Charkivo srityje jau buvo deokupuota daugiau nei 40 gyvenviečių, praneša UNIAN, remdamiesi Charkivo srities karinės administracijos atstovais.

Charkivo regioninės administracijos vadovas Olegas Sinegubovas sako, kad daliniai jau įžengė ir į Kupjanską.

„Mūsų daliniai įžengė į Kupjanską, gyvenviečių išlaisvinimas Izjumo rajone tęsiasi. Šiandien yra daugiau nei 40 gyvenviečių“, – sakė Sinegubovas.

Jis pažymėjo, kad iš tiesų deokupuotų gyvenviečių yra kur kas daugiau, tačiau šiuo metu šio skaičiaus paskelbti negalima, atsižvelgiant į vykstančią Ukrainos ginkluotųjų pajėgų karinę operaciją. Priešas nuolatos bando atakuoti Ukrainos kariuomenę, tačiau jie laiko savo pozicijas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer