Mokslininkai Ieško 24 Žmonių, Kurie 60 Dienų Gulėtų Lovoje, Už Tai Jie Sumokėtų 16 Tūkst Eurų.

Ar jums patinka visą dieną gulėti lovoje? Už tai galite gauti didelę sumą pinigų. Ir tai ne internetinė apgaulė, o tikras mokslinis tyrimas!

Kosmoso medicinos ir fiziologijos institutas Tulūzoje, Prancūzijoje ieško 24 asmenų, kurie sutiktų gulėti lovoje 60 dienų. Kai tyrimas bus baigtas, visi asmenys gaus po 16 tūkst. eurų už savo sunkų darbą. Ieškomi fiziškai aktyvūs, sveiki, nerūkantys vyrai, kurių amžius siektų nuo 20 iki 45 metų, o kūno masės indeksas (KMI) nuo 22 iki 27.

Tyrimo metu, dalyviai privalės gulėti lovoje taip, kad bent vienas petys visada liestų lovą. Pusė dalyvių bus girdomi specialiais kokteiliais su tam tikromis narkotinėmis medžiagomis, įskaitant priešuždegiminius preparatus ir antioksidacinius maisto papildus, kurie turėtų sustabdyti svorio kitimą.

Tokiu būdu mokslininkai nori išsiaiškinti kokį poveikį žmonėms turi ilgalaikiai nesvarumo periodai. Papildomai, jie taip pat galvos kaip gulint lovoje įmanoma valgyti, tuštintis, praustis ir sportuoti.

Po šio tyrimo, dalyviai turės dvi savaites reabilitacijos, kurios metu bus ištirtinti, siekiant sužinoti kokį poveikį jų kūnui padarė toks horizontalus gyvenimas.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer