Neįtikėtinas motinos poelgis – iš degančio automobilio ištraukė 4 vaikus: „Sustojau kelkraštyje, o tada pasipylė liepsnos“

Ukmergės rajone užsiliepsnojo važiuojantis automobilis, kuriame be vairuotojos buvo trys jos mažamečiai vaikai ir nepilnametė dukterėčia. Dėl greitos moters reakcijos, vaikai per šį nemalonų incidentą nenukentėjo.

Policijos atstovai naujienų portalui tv3.lt pasakojo, kad rugpjūčio 11 d., 8 val. 20 val., buvo gautas pranešimas, jog kelyje Kaunas–Ukmergė, ties posūkiu į Veprių miestelį, atvira liepsna dega pranešėjos lengvasis automobilis.

Degantį automobilį „Volvo V70“ užgesino atvykę Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai. Automobilį vairavusi moteris važiavo kartu su vaikais.

Vairuotoja paaiškino, jog važiuojant pradėjo jausti degėsio kvapą, tuomet pastebėjo dūmus. Iškart po to vairuotoja sustojo kelkraštyje ir išlaipino keleivius.

Automobilis buvo paliktas kelkraštyje, eismui netrukdė, o pati vairuotoja žadėjo juo pasirūpinti. Vairuotojai ir vaikams policijos pareigūnai suteikė socialinę pagalbą, jie parvežti į namus.

„Ačiū visiems sustojusiems žmonėms kelyje už neabejingumą ir pagalbą. Ačiū Ugniagesiams už operatyvumą ir greitą darbą. Ačiū Policijai už pasirūpinimą vaikais ir pagalbą pasiekiant namus“, – socialiniame tinkle „Facebook“ dėkojo moteris.

Iš pradžių pasipylė dūmai

Naujienų portalas tv3.lt susisiekė su automobilį vairavusia Ingrida Žilinskiene. Moteris plačiau papasakojo apie šį nemalonų incidentą:

„Vakar važiavome į polikliniką skiepytis. Automobilio gale sėdėjo trys mano 4, 6 ir 9 metų vaikai. O priekinėje keleivio sėdynėje – dukterėčia. Išsukinėjau iš šalutinio kelio į pagrindinį. Ten iškart teko apvažiuoti nutrenktą lapę.

Vos po kelių metrų iš po kapoto pasirodė balti dūmai. Dar po kelių sekundžių pasipylė juodi dūmai, kurie pradėjo veržtis į automobilio saloną. Iškart sustojau kelkraštyje. O tada pasipylė liepsnos.

Puoliau iš automobilio traukti vaikus. Vyriausias sūnus pats atsisegė saugos diržą. Kitus atsegiau ir ištraukiau aš. Tuo metu paauglė dukterėčia dar spėjo prigriebti kelis daiktus.“

Moteris pasakojo, kad tiek ji, tiek vaikai patyrė šoką: „Vaikams buvo šokas, nes mama sustojo kažkur kelyje ir liepė šokti iš automobilio. Pamačiusi baltus dūmus pagalvojau, kad perkaito variklis arba aušinimo skysčio per mažai. O tada jau išvydau atvirą liepsną.

Pasisekė, kad toje vietoje išsukinėjau iš šalutinio kelio, todėl važiavau lėtai. Pirmą kartą atsidūriau tokioje situacijoje. Automobilis nebepataisomas. Net tralas jo negalėjo normaliai išvežti.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer