Moteris atsisakė atlikti abortą: vyras jai surengė protu nesuvokiamą kerštą

Penktą mėnesį nėščia libanietė atsidūrė ligoninėje kritinės būklės, kai vyras merginą padegė, nes ji atsisakė pasidaryti abortą.

21 metų Hana Mohammed Khodor buvo skubiai nugabenta į Tripolio ligoninę kritinės būklės po to, kai jos vyras, įvardytas kaip AA, padegė ją dujų balionėliu.

Gydytojas sakė, kad po to, kai vaisius žuvo, jį teko operuoti ir pašalinti, o motinos galimybės išgyventi yra „labai niūrios“.

Merginos būklė kritinė

Įtariama, kad siaubingas išpuolis prasidėjo nuo to, kad AA žiauriai sumušė savo jauną nėščią žmoną, kai ji pasakė norinti pasilikti jų kūdikį, kuris turėjo gimti gruodžio mėnesį, rašoma dailymail.co.uk.

Ginčas kilo dėl finansinių sunkumų, nes, kaip pranešama, pora kilusi iš skurdžių šeimų šalies šiaurėje. Al-Salamo ligoninės gydytojas „Arab News“ sakė, kad mergina buvo paguldyta į ligoninę „su šimtaprocentiniais kūno nudegimais.“

Gydytojas komentavo: „Šiuo metu ji kovoja dėl savo gyvybės. Intensyviosios terapijos skyriuje ji yra tarp gyvybės ir mirties. Hana buvo penktą mėnesį nėščia, kai įvyko incidentas. Kūdikis mirė ir mums teko ją operuoti, kad pašalintume vaisių. Jos galimybės išgyventi labai menkos.“

Pranešama, kad jos visas kūnas nusėtas trečiojo laipsnio kraujosruvomis ir ji vos palaiko gyvybę. Jos gydytojai maloniai sutiko atsisakyti gydymo mokesčių, kuriuos turėtų mokėti merginos šeima, tačiau skurdžiai gyvenanti Khodor šeima vis tiek kasdien patiria 400 JAV dolerių išlaidų, neskaitant gydymo, operacijų ir rekonstrukcinių operacijų.

Vyras buvo suimtas

Remiantis Al-Salamo ligoninės medicinine ataskaita, jei mergina išgyvens, jai reikės dar trijų mėnesių gydymo. Šeimos draugas Abdulas Rahmanas Haddadas sakė, kad jos padėtis yra „per daug delikati ir rimta“, o ligoninės sąskaita jau siekia tūkstančius dolerių.

„Kasdien jai reikia 15 kraujo perpylimų, o kiekvienas jų kainuoja po 100 dolerių, neskaitant kasdienių išlaidų ligoninės lovai, medicininei įrangai ir gydymui intensyviosios terapijos skyriuje. Jos šeima yra labai neturtinga, o ji yra jauna mergina… Jiems reikia bet kokios medicininės pagalbos“, – sakė Haddad.

Libano vidaus saugumo pajėgos suėmė vyrą, kuris planavo pabėgti iš šalies, sakė Haddad. Teta vietos televizijai pasakojo, kad vyras bandė smurtu priversti Khodor pasidaryti abortą, bet kai jam nepavyko jos įtikinti, jis nusivedė ją namo ir padegė.

Tėvas prašė visuomenės paaukoti lėšų gydymui, reikalingam jo dukters gyvybei išgelbėti. Gydytojas Gabrielis Al-Sabe’e sakė, kad nuo tada, kai Khodor buvo paguldyta į ligoninę, jai kasdien atliekamos kelios operacijos.

„Ji yra prijungta prie gyvybę palaikančių aparatų ir kasdien gaivinama. Jos būklė labai sunki, nes jos kūnas apdegė didelius plotus“, – pridūrė jis.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer