Naujausias Naglio Šulijos horoskopas: sužinokite, kas laukia jūsų

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

Avinas. Būsite linkę daug bendrauti ir daug judėti, patiks tai daryti greitai. Darbe bus ne tiek darbų, kiek paprasto pareigų vykdymo, dažniausiai sėkmingo, bet savaitgalį – nebūtinai. Bus daug  puikių progų smagiai pasilinksminti, dažniausiai labai smagiai, bet savaitės pabaigoje sėkmė nebus garantuota.

Jautis. Bus daug visko – tęsiasi palankus metas rūpintis namų grožiu, jaukumu ir puikia namiškių nuotaika. Būsite labai kūrybiški, bus nemažai progų smagiai pasilinksminti. Taip pat rūpės ir piniginiai reikalai – greiti, ryžtingi veiksmai šioje srityje netruks atnešti apčiuopiamos naudos.

Dvyniai. Būsite energingi, veiklūs, puikios sportinės formos (tai tikrai geras laikas sportuojantiems – atrodys, kad laimėjimai patys jūsų ieško). Palankus metas visokiai veiklai namie – čia greitai pasidarytų dar gražiau ir dar švariau. Daug ir su malonumu bendrausite su mielais jums žmonėmis.

Vėžys. Nemažai laiko bei dėmesio gali paprašyti piniginiai, turtiniai reikalai – atrodo, sėkmė lydės siekiant apčiuopiamos naudos, bet savaitės pabaiga šioje srityje neprivalo būti sėkminga. Bus daug smagaus bendravimo su visokiais žmonėmis. Savaitės pabaigoje dėmesys nukryps ir namų reikalų link.

Liūtas. Būsite mieli, puikios nuotaikos, kūrybiški ir skleisite savo nepakartojamą žavesį, kuris gali atverti ne tik svarbias jums duris, bet net ir širdis. Visgi tuo žavesiu nereikėtų smarkiai pasitikėti savaitės pabaigoje – tai laikas, kai planus gali tekti staigiai keisti. Vis geriau atrodys piniginiai reikalai.

Mergelė. Būsite energingi, veiklūs, aplinkinius dažnai džiugins jūsų humoras. Geriausiai eisis tie darbai ir ta veikla, kurios imsitės, kurią prižiūrėsite patys, asmeniškai. Savaitės pabaigoje gali atsirasti žinių, susijusių su piniginiais, turtiniais reikalais. Konkreti veikla šioje srityje įsibėgės vėliau.

Svarstyklės. Didžioji savaitės dalis bus rami – svarbūs darbai darbe mažai tikėtini, greičiausiai vyraus vasaros rutina, namie – įprasta tvarka.  Tačiau penktadienį viskas pasikeis – pasidarysite vis dalykiškesni, atsiras daugybė nedidelių tvarkytinų reikalų, imsite daug ir su malonumu bendrauti su įvairiausiais žmonėmis.

Skorpionas. Daugiausiai dėmesio ir laiko bus skirt kolektyvinei veiklai – dabar yra puikus metas dažniau, ilgiau pabūti su artimais draugais, ne tik aptarti bendrus reikalus, bet ir imtis bendros veiklos. Darbe gali būti ne tiek darbo, kiek malonių smulkmenų, seksis tiems, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų kūrimu.

Šaulys. Darbe daugės darbo, visokių nelabai didelių, bet gana svarbių reikalų, kurių imtis reikės kantriai ir pareigingai. Tęsiasi palankus metas kelionėms – pailsėti, pasilepinti pavyktų puikiai. Santykiai su kai kuriais asmenimis gali būti kiek įtempti – daugiausia dėl anos pusės ekspansyvumo ir reiklumo.

Ožiaragis. Tikrai bus nedidelių darbų, kuriuos reikės pareigingai, bet greitai atlikti. Kita vertus, kliūčių būti neturėtų, todėl su viskuo susitvarkysite puikiai. Prasideda palankus metas kelionei, kurios metu puikiai derės aktyvi veikla ir pasyvus poilsis. Po savaitgalio ims daugėti darbų darbe.

Vandenis. Daug kas priklausys ne nuo jūsų norų ar valios, o nuo išorės – išorinių aplinkybių ir žmonių. Ta išorė bus geranoriška, tad beliks tik priimti tai, ką ji siūlo ir pasidžiaugti. Patiks sportinio stiliaus pramogos, savaitės pabaigoje prasidės palankus metas rikti žinias apie būsimas keliones arba palaikyti dalykinius ryšius su užsieniu.

Žuvys. Arba išorinės aplinkybės, arba tam tikri asmenys diktuos ką veikti ir ką daryti. Visgi ta išorė bus ganėtinai geranoriška, tad galima tikėtis ir naudos. Puikus metas rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais, bet savaitės pabaiga gali būti nelabai sklandi. Geras metas svarbiems darbams, pokyčiams namie.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer