Naisiuose – antrą kartą šią vasarą organizuotas Karbauskio festivalis: susirinkę žmonės politikos neįžvelgė

Kelios dešimtys tūkstančių žmonių Žolinę švęsti sugūžėjo į Naisius, kur jiems nemokamą šventę ir koncertą suorganizavo valstiečių partijos vedlys Ramūnas Karbauskis.

Šį renginį Ramūnas Karbauskis suorganizavo supykęs, kad ankstensnį Naisių festivalį, sabotavo daugybė garsių lietuvos grupių ir atlikėjų, sukurstyti LGBT bendruomenės ir dešiniųjų politikų. Tuomet daugelis muzikantų paskutinėmis dienomis atsisakė groti Karbauskiui protestuodami prieš jo politiką.

Prisijungti kviečia ir kitus susirinkusius į antrąjį šiemet Naisių vasaros festivalį, kuris surengtas kuomet liepos mėnesio pradžioje protestuodami prieš festivalio mecenato Ramūno Karbauskio politinius pasisakymus koncertuoti atsisakė didžioji dauguma garsių Lietuvos atlikėjų ir grupių.

Dalį jų protestui paskatino LGBT bendruomenės aktyvistai, dalį Valstiečių partijos kritikai Vilniuje, neapsieta ir be Konservatorių partijos aktyvistų aktyvaus dalyvavimo protinant muzikantus. Supykęs Karbauskis per žolines į koncertą sukvietė mažiau į politiką linkusius grupes ir atlikėjus.

Pats Ramūnas Karbauskis taip pat Naisiuose, šiandien jis su vaikais žaidė šaškių simultaną. Sužaidė daugiau nei 60 partijų, keturiems jauniesiems šaškininkams politikas pralaimėjo, kartą sužaidė lygiosiomis, kitas partijas laimėjo.

Į Karbauskio Naisių festivalio antrą dalį susirinko gaususi minia tautiečių – apie 20-30 tūkstančių. Žmonės čia mėgaujasi švente, jos negadinančiu ypač karštu oru ir muzika. Čia be Studijos koncertuoja, Edgaras Lubys, Vilius ir Violeta Tarasovai, Gytis Paškevičius.

Nors oponentai įsitikinę, kad šiuos festivalius Karbauskis organizuoja siekdamas sau ir savo valstiečių sąjungai politinės naudos, žmonės sako, kad neįžvelgia šioje šventėje politikos.

Festivalio šeimininkas nepamiršta įgelti valdžiai ir jam koją kartą pakišusiems atlikėjams : sako, kad šį kartą pavyko pakviesti tuos atlikėjus kurie nebijo valdžios nurodymų.

Kalbinti muzikantai sako, nesupratę savo kolegų atsisakymo groti praėjusiame festivalyje ir sako, kad jiems patiems niekas neskambino ir nesiūlė pinigų, kad atsisakytų groti ir dainuoti.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer