Naktinis reidas: įkliuvo šampano butelį išgėrusi vairuotoja, apsivertė porelė su paspirtuku

Naktį į sekmadienį Vilniaus kelių policijai įkliuvo girta vairuotoja. Moteriai nustatytas lengvas girtumas, ji įpūtė kone pusantros promilės.

Apie vidurnaktį policija tikrino vairuotojus Sukilėlių gatvėje. Įtartinai važiavusi „Audi“ vairuotoja iš karto sukėlė įtarimų, be to momentinis alkoholio matuoklis parodė, kad moteris alkoholio vartojo.

Tikrinant promiles rodančiu matuokliu girtumas patvirtintas – per pirmąjį bandymą moteris įpūtė 1,37 prom.

Moteris sakė vartojusi alkoholio, prisipažino išgėrusi butelį šampano. Po 15 min. girtumą tikrinant antrąkart alkoholio matuoklis parodė net šiek tiek daugiau – 1,39 prom.

Už lengvą girtumą gresia maždaug 1 tūkst. eurų bauda. Mažiausiai metams bus atimtas pažymėjimas. Šią nuobaudą vairuotoja turi teisę prašyti keisti – be automobilio tektų apsieiti pusę metų, o kitą pusmetį – važinėti su įrengtu alkobloku.

Kiek vėliau reidas persikėlė į J. Jasinskio gatvę. Girtų vairuotojų čia nebuvo, nubaustas vienas „VW Passat“ vairuotojas už tai, kad važiavo neprisisegęs saugos diržo.

Naktį Kelių policijai teko aiškintis paspirtukininkų avarijos aplinkybes. Pranešta, kad ties J. Basanavičiaus ir Vytenio gatvių sankryža apvirto ir susižalojo mergina su paspirtuku.

Paaiškėjo, kad su paspirtuku važiavo dviese, jaunuolių porelė. Priekyje buvusiai merginai lūžo nosis, merginą teko vežti į ligoninę. Merginai nustatytas leistinas girtumas, o štai vaikinas įpūtė apie promilę.

Nelaimė įvyko, kai paspirtukas užkliuvo už iššokusios plytelės. Porelė vertėsi, labiausiai nepasisekė merginai. Ji bandė tikinti, kad ji ir vairavo paspirtuką.

Tačiau pareigūnai mano, kad mergina taip bando gelbėti paspirtuką vairavusi savo draugą. Pirminiais duomenimis, vairavo vaikinas, o mergina tebuvo keleivė, nors ir važiavo priekyje.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas, už eismo įvykį neblaiviam kaltininkui gresia baudžiamoji atsakomybė. O štai mergina blaivi, ikiteisminis tyrimas greičiausiai net nebūtų pradėtas, jei vairavo ji ir ji pati susižalojo.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer