Naujausia žinia apie Almos Adamkienės sveikatą: Adamkus atskleidė, kaip ji jaučiasi

Kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus (95) pasidalijo džiugiomis naujienomis. Jo žmonos Almos Adamkienės (95) sveikata stiprėja ir buvusi pirmoji ponia kiekvieną dieną jaučiasi vis geriau. Naujienų portalui tv3.lt Jo Ekselencija pasakoja, kad dabar visas jo gyvenimas sukasi aplink brangiausią žmoną ir sako neprarandantis vilties, kad ją pavyks kuo greičiau „pastatyti ant kojų“.

Primename, kad A. Adamkienė neseniai į namus grįžo iš ligoninės, į kurią pakliuvo dėl neaiškios kilmės viruso. Kiek anksčiau moteris buvo prižiūrima gydytojų, kadangi nukritusi patyrė galvos traumą.

Džiaugiasi geresne žmonos sveikata

Susisiekus su V. Adamkumi, jis neslepia džiugesio ir sako pastebintis, kad žmona atgauna jėgas ir jaučiasi daug geriau.

„Vienu sakiniu, gerėja su kiekviena diena, stiprėja, be galo džiaugiuosi ir tikiuosi, kad dar prieš iškrentant sniegui pastatysim ją ant kojų“, – telefonu pasakoja prezidentas.  

Pasiteiravus, kaip jaučiasi pats, Jo Ekselencija padėkoja už rūpestį ir tvirtina, kad jaučiasi gerai ir negali skųstis sveikata.

„Aš nieko, normaliai, nieko skųstis negaliu, stengiuosi dabar tik prižiūrėti Almą. Viskas tvarkoje, negaliu skųstis, dėkui Dievui, ir jeigu turėčiau kur nors aplink medį dabar pabaladočiau“, – šypsosi V. Adamkus.  

 

Visą laiką skiria žmonos priežiūrai

Kaip anksčiau naujienų portalui tv3.lt pasakojo 95-erių prezidentas Valdas Adamkus, jis ir toliau aktyviai vykdo darbinę veiklą. Šiandien, kalbėdamas telefonu, Jo Ekselencija pripažįsta, kad vasarą darbo buvo mažiau, tačiau jis kas kelias dienas vyksta į Prezidentūrą, kur skiria dėmesio klausimams, kurie rūpi visuomenei.

„Vasara yra vasara. Vasarą viskas apmirė, praktiškai niekas niekur nejudėjo, jokie telefonai, laiškai irgi sumažėjo. Taip, kad, galiu pasakyti, visi vasaros metu atostogauja ir niekas nieko nedirba, – juokiasi V. Adamkus. – Taip, kad tikrai negaliu pasakyti, kad dirbom, buvom užsiėmę, tikrai ne, viešpatavo visiška ramybė.

Nuvažiuodavom pažiūrėti, ar raštai neatėjo, ar kas nors nesikreipė. Vienas kitas laiškas ateidavo, bet pasidarė taip, kad kiekvieną dieną važiuoti nebuvo tikslo. Mes du ar tris kartus į savaitę atvažiuodavom, pasitikrindavom, ar ką nors reikia padaryti, ar ne“, – pasakoja prezidentas.  

 

V. Adamkus sako, kad šią vasarą jokių planų neturėjo, nes visas jo laikas ir mintys buvo sutelktos į žmonos Almos sveikatą. Prezidento teigimu, svarbiausias jo tikslas dabar yra, kad buvusi pirmoji ponia kuo greičiau pasveiktų.

„Visą laiką namie prižiūrėjau savo brangiausią ligonį. Mano pagrindinis tikslas dabar yra pastatyti Almą ant kojų, kad vėl galėtume pasidžiaugti gyvenimu, pajudėti iš namų vienur kitur, nes kvietimų visur yra daug, taip, kad tikiuosi, kad pažengsime į priekį“, – jautriai kalba Jo Ekselencija.

V. Adamkus nuo pat pirmojo susitikimo, kuris įvyko 1944-aisiais, apie savo žmoną atsiliepia gražiausiais žodžiais. Ponia Alma ir kadenciją baigęs prezidentas V. Adamkus Lietuvoje yra laikomi viena gražiausių ir mylimiausių porų, o jų santuoka trunka jau 70 metų.

Pora Lietuvos žmonėms asocijuojasi su pagarba, šiluma, gebėjimu bendrauti su visais žmonėmis bei begaliniu rūpesčiu. Ankstesnį pokalbį su Valdu Adamkumi apie jo ir Almos Adamkienės meilę žiūrėkite čia:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer