Pamačiusi policiją prie durų moteris patyrė šoką: negalėjo patikėti, kodėl jie atvyko

Įsivaizduokite tokią situaciją – užsisakote maisto į namus ir atsidarę duris išvystate policijos pareigūną. Tikriausiai, pirma mintis būtų, kad kas nors nutiko? Tačiau policijos pareigūnas nusišypso ir įteikia jums jūsų užsakytus pietus.

Būtent taip nutiko žmogui, kuris užsisakinėjo maistą Siuks False, Pietų Dakotoje (JAV). Policijos pareigūnas Samas Buhras netikėtai pristatė siuntą moteriai, kuri gana nustebo pamačiusi jį prie savo durų.

@ozzymanreviews Best Food Delivery Ever #ozzyman#ozzymanreviews#fyp#foryoupage#foryou#fypシ #doordash#ubereats#fooddelivery#nice#police #policeofficer #viral ♬ original sound – Ozzy Man Reviews

 

Kurjeris buvo sulaikytas

Juokingą pokalbį užfiksavo prie durų skambučio įmontuota kamera. Vaizdo įraše matyti, kaip policininkas pasirodo su maisto užsakymo krepšiu.

 

Teigiama, kad policija sustabdė kurjerio automobilį ir sulaikė vyrą dėl neįvykdytų teismo orderių, rašoma metro.co.uk. Todėl pareigūnas maloniai nusprendė nunešti moteriai maistą, kad jis nenueitų perniek ir nesugadintų jos pietų pertraukos.

Policijos pareigūnas Buhras pasakė moteriai: „Žinau, kad aš nesu tai, ko tikėjotės, bet jūsų vairuotojas buvo sulaikytas, todėl pamaniau, kad užbaigsiu užsakymą vietoj jo.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer